Kayseri’de vatandaşların sağlık hizmetlerine daha kolay ve hızlı ulaşabilmesi adına çalışmalar devam ediyor. Şehrin bir çok noktasında Aile Sağlığı Merkezleri açılıyor. Kayseri Valiliği’nde düzenlenen imza töreni ile Kayseri merkez, Kocasinan ve Develi ilçelerinde olmak üzere toplamda 3 ASM için protokol imzalandı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine, Vali Gökmen Çiçek, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Develi Belediye Başkanı Adem Şengül ve hayırseverler katıldı.

Kayseri Valisi Çiçek, ‘Çocuklarımızı Zehirlemek İsteyenleri Hapislere Yolladık’ Kayseri Valisi Çiçek, ‘Çocuklarımızı Zehirlemek İsteyenleri Hapislere Yolladık’

3 Farklı Merkez İçin Valilikte İmzalar Atıldı! (1)

İmza töreninde bir konuşma yapan Vali Gökmen Çiçek, “Develi ilçemize iki adet ve Kocasinan ilçemize bir adet Aile Sağlığı Merkezi hayırseverlerimiz tarafından yaptırılıyor. Hayırseverlerimize minnetlerimi ifade ediyorum. Biz inançlı insanlarız, bu hayırlar hem bu dünya da hem de öbür dünyada karşımıza çıkacak. Develi ilçemize, Kocasinan ilçemize ve Kayserimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

3 Farklı Merkez İçin Valilikte İmzalar Atıldı! (5)

Hayırseverler ise böyle bir hayır işi yaptıklarından dolayı duydukları mutlulukları dile getirerek, Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanlarına ve emeği geçenlere teşekkür etti.

3 Farklı Merkez İçin Valilikte İmzalar Atıldı! (3)

Konuşmaların ardından Develi İlçesi İzmirli Mahallesi ve Yeni Mahalle’de yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezleri ile Kocasinan İlçesi Yeşil Mahalle’de yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezlerinin protokolü, Vali Gökmen Çiçek, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Develi Belediye Başkanı Adem Şengül ve hayırseverler tarafından imzalandı.

3 Farklı Merkez İçin Valilikte İmzalar Atıldı! (2)

Kaynak: Kurum Bülteni