Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi! Çiftçilerin Eli Boş Kaldı, Dolu Yağışı Kırıp Geçirdi!

Kayseri’nin Yeşilhisar ilçesinde Soğanlı Vadisi bayram tatili ile birlikte ziyaretçi akınına uğradı. Detaylar Kayseri Haberimizde…

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Kayseri Valiliği’nin balon uçuşlarıyla birlikte daha da canlanan önemli turizm destinasyonlarından olan Soğanlı Vadisi’nin tüm dünyaya tanıtılması için çalışmalar devam ediyor. Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde düzenlenen faaliyetler ile muazzam bir görünüme kavuşan Soğanlı Vadisi, 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlarla adeta dolup taştı. Büyükşehir Belediyesi’nin tarihi eser düzenlemesi, yol yapım çalışmaları ve yürüyüş parkurları gibi yaptığı hizmetleri ile Yeşilhisar ilçesi Soğanlı Vadisi’nin tanıtımına büyük katkı sağladı.

Soğanlı Vadisi Haber Içi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Soğanlı Vadimiz, yaptığımız yürüyüş yolları ve meydan düzenlemeleri, tarihi mekânların restore çalışmaları ile çok daha güzel bir turizm alanı haline geldi. Valimiz Gökmen Çiçek ve emeği geçen tüm kamu, kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Hem hemşerilerimizi hem Türkiye’deki vatandaşlarımızı hem de yabancı turistleri buraya bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İHA