Melikgazi Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmalarına bir çok mahallede devam ediyor. Bu kapsamda Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapılacak 1 blok 40 daire ve 2 dükkanın yapımı için Melikgazi Belediyesi kat karşılığı yapım ihalesi düzenleyecek. 

Bayramın 2. Günü Kurban Fiyatları Önemli Ölçüde Düştü! Bayramın 2. Günü Kurban Fiyatları Önemli Ölçüde Düştü!

Yapılacak kentsel dönüşüm projesi ve ihale süreci ile ilgili konuşan Başkan Palancıoğlu, “Sürdürdüğümüz kentsel dönüşüm çalışmalarımız ile vatandaşlarımızın daha kaliteli bir yaşam sürmelerini sağlıyoruz. Risk taşıyan, artık yaşam alanı olmayan ve ilçenin çehresini kötü gösteren yapıları; sağlam, kaliteli, modern ve konforlu yapılar haline getiriyoruz. Kazım Karabekir, Anbar, Battalgazi, Yıldırım Beyazıt ve eski adıyla Çorakçılar, şimdiki adıyla Aydınlıkevler Mahallelerimizde kentsel dönüşümle yepyeni bir ilçe imaj oluşturuyoruz. 

Kayseri’de Kaçırılmayacak Fırsat! 40 Daire 2 Dükkan! 2

Hemşehrilerimizin her anlamda daha iyi bir yaşam sürmeleri için bütün detayları düşünerek projelerimizi hayata geçiriyoruz. Yaşanan deprem felaketinin ardından kentsel dönüşümün önemi bir kez daha gün yüzüne çıktı. Yeni yapıların insan odaklı olması gerekli. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ve geleceği için biz de var gücümüzle çaba gösteriyoruz. 

Büyük önem verdiğimiz projelerimizden biri olan Yıldırım Beyazıt 2. Etap Kentsel Dönüşüm çalışmaları kapsamında 26 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’te 1 blok 40 adet daire, 2 adet dükkan için ihale düzenleyeceğiz. İhaleye katılmak isteyen tüm müteahhit firmalarımızı bekliyoruz. Vatandaşlarımızı ferahlatacak ve rahat ettirecek, onların yüzünü güldürecek kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam edecek” dedi.

İhale şartnamesi ile ilgili detayları öğrenmek isteyen vatandaşlar www.melikgazi.bel.tr internet sitesinden “İhaleler” bölümünü ziyaret ederek bilgi alabilecek.

Kaynak: Kurum Bülteni