Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bir proje daha hayata geçiyor. Melikgazi Belediyesi tarafından yapımında sona gelinen proje için yine bir hayırsever ile işbirliği yapıldı. Gültepe Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi Ali Başyazıcıoğlu Aile Sağlığı Merkezi, Kur’an Kursu ve Cami’nin inşaatında sona gelindi. 

Kayseri’de O Projede Sona Gelindi! Bakın Ne Yapılacak (4)

HDP’li Başkanın Acı Günü Annesi Hayatını Kaybetti HDP’li Başkanın Acı Günü Annesi Hayatını Kaybetti

Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Gültepe Mahallesi’nde yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Palancıoğlu, ilçenin ihtiyaçlarını gidermek için teker teker projeleri hayata geçirdiklerini ifade etti.

Kayseri’de O Projede Sona Gelindi! Bakın Ne Yapılacak (3)

Palancıoğlu, projenin yazın sonuna doğru biteceğini ve vatandaşların hizmetine açılacağını belirterek; “Şehrin merkezine Köşk Mahallesi ve Gültepe Mahallemizi özellikle etkileyecek olan çok güzel bir proje, bir külliye yapıyoruz. Sağlık ocağı, Kuran kursu ve camimiz var. Burası Köşk Medrese’nin hemen ön tarafındaki bölgemiz. Hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ağabeyimizle birlikte nasip olursa bu projeyi birlikte yürütüyoruz.

Kayseri’de O Projede Sona Gelindi! Bakın Ne Yapılacak (2)

Cenab-ı Allah hayrını kabul etsin. Burada çok güzel, çok şık, Kayseri'mize, Melikgazi'mize yakışır bir projeyi hayata geçiriyoruz. Aile sağlığı merkezi, Kur'an Kursu ve cami. İnşallah yazın sonuna nasip olursa burayı bitirip bu mahallelerimize hitap edecek çok şık, görseli çok güzel, butik birer tane eser ortaya çıkmış olacak. Ben emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hayırseverimiz Ali Başyazıcıoğlu ağabeyime ve ailesine teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun inşallah. Vatandaşlarımız da sağlık, sıhhat içerisinde kullansınlar inşallah” ifadelerini kullandı.

Kayseri’de O Projede Sona Gelindi! Bakın Ne Yapılacak (1)

Projenin işbirlikçisi hayırsever Ali Başyazıcıoğlu ise Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’na teşekkürlerini ileterek; “Başkanım gerçekten bu proje sizin sayenizde oldu. Allah sizlerden razı olsun. Proje, ürün seçimi ve projeyi takip etmeniz bizi onurlandırdı. Esas eser sizin eseriniz. Allah razı olsun. Çok teşekkür ediyorum.” açıklamalarını yaptı.
 

Kaynak: Kurum Bülteni