Kayseri Polis Uyuşturucu madde kullanımı ve ticaretine karşı savaş açtı. Kaldırımlarda cami önlerinde kuran kurslarında herkesi durdurup zararlarını anlatıyor.

Kayseri’de Vali Gökmen Çiçek başta olmak üzere bütün bürokratlar gençlerin baş düşmanı uyuşturucu madde kullanımı ve satışına karşı amansız bir savaş başlattı. Kayseri Emniyet Müdürü Atanur Aydın’da göreve başladığı günden itibaren kentteki huzur ve düzeni sağlamak için çalışmalara hızla başladı.

Narko.

Suç Örgütlerine Acımak Yok!

Suçlu ve suç örgütlerine düzenlediği baskınlarla Kayseri’de ağırlığını koyan Atanur Aydın, uyuşturucu satıcıların karşı taviz vermeden çalışıyor. Kayseri’de uyuşturucu satıcıları, torbacılar ve hatta kullanıcılar dahi tek tek toplanmaya başladı. Kayseri Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğü ekipleri kentte kapı kapı gezerek başta ev hanımları ve gençlere uyuşturucu madde bağımlılığı hakkında bilgiler veriyor.

Gfgdf

Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ve uyuşturucu madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında 4 ayrı etkinlik düzenleyerek 425 kişiye ulaştı.

En İyi Narkotik Polisi Annedir

Narkotik ekipleri gençleri uyuşturucu maddeye karşı korumak için annelere bilgilendirme toplantıları düzenliyor. En iyi narkotik polisi anne projesi kapsamında Adem-Hürü Yüksel Kuran kursunda 45 anneye uyuşturucu maddelerin zararları ve çocuklarını nasıl koruyacakları anlatıldı

Sdsdsd

Vatandaş Bilgilendiriliyor.

Torbacılara Şafak Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı! Torbacılara Şafak Operasyonu: Çok Sayıda Gözaltı!

Kocasinan İlçesi Bayramuşağı Barbaros cami etrafında NARKO_NOKTA oluşturarak broşür dağıtan polis gençlere ve vatandaşlara uyuşturucu madde bağımlılığı, zararları, tedavi merkezleri, Uyuma aplikasyonu ve Narvas projesi hakkında bilgiler verdi.

Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminalinde giden yolcuların yanlarına kadar giden Narkotik Polisi broşür dağıtarak bilgilendirme yaptı. Aynı şekilde Malatya yolu üzerinde uygulama noktasında durdurulan araçlardaki aile ve vatandaşlara bilgilendirme yapıldı.

Editör: Ahmet Bolat