Kayseri’de öğlen saatlerinde başlayan yağmur hayatı olumsuz etkiledi. Caddelerde su birikintileri oluştu. Araçlar biriken sulardan dolayı ilerleyemez duruma geldi. Kayseri’de çekilen görüntüler, altyapı sorununu yeniden gün yüzüne çıkardı.

Şehrin ana arterlerinde biriken yağmur suları, hem yayalara hem de araçlara zor anlar yaşattı. Kayseri, yağmura teslim olurken, vatandaşlar ulaşımda zorluk yaşadı. Yaşanan olumsuz duruma tepki gösteren vatandaşlar, altyapı hizmetlerinin, yeteri kadar iyi yerine getirelememesinden şikayet etti. Talas ilçesinde, Mevlana mahallesi, Anayurt mahallesi, şehrin ulaşımda can damarı olan Sivas Caddesi’nde, Beyazşehir ve Mimarsinan mahallelerinde çekilen görüntüler Kayseri’ye yakışmadı.

Kayseri Yollar Suyla Doldu (2) (1)

Kayserililer Bu Hizmeti Çok Sevecek! Kesim Noktalarında Olacaklar... Kayserililer Bu Hizmeti Çok Sevecek! Kesim Noktalarında Olacaklar...

Geçtiğimiz gün Pınarbaşı’da yenilenecek seçimler için CHP adayı Deniz Yağan’a destek olmak amacıyla miting düzenlemişti. Ankara’da o saatlerde süren yağmur şehirdeki hayatı olumsuz etkilerken Mansur Yavaş, eleştiri oklarının hedefinde yer almıştı. AK Parti ve MHP cephesinden ağır tepkiler alan Mansur Yavaş için ‘Ankara’yı sel götürürken Mansur Yavaş, Pınarbaşı’da mitinge geliyor’ denilmişti.

Kayseri Yollar Suyla Doldu (1) (1)

Bugün Kayseri’nin en büyük arterlerinin sular altında kalması, bazı noktalarda gerçekleşen aşırı yağıştan dolayı yolların çökmesi sonucunda vatandaşların, bu duruma olan tepkileri karşısında Kayseri’deki siyasetçilerinin açıklama yapmaması oldukça dikkat çekiyor.

Özel Haber; Ali Yalçıntaş

Kaynak: Özel Haber