Türkiye A Milli Futbol Takımımızın Hollanda ile oynayacağı Euro 2024 çeyrek final müsabakası için Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde etkinlik düzenlendi.

Dev ekran kurularak Kayseri halkı milli takımımızın maçını hep birarada izledi. A millilerimizin heyecanını hep birlikte yaşayan Kayseri halkı için ulaşımda sorun olmaması için ek seferler düzenleneceği öğrenildi. Raylı sistemde ek seferler düzenlenerek vatandaşın ulaşımda sorun yaşamaması amaçlanıyor.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş. tarafından yapılan açıklamada; “Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi'nde Milli Takımımızın Hollanda ile yapacağı çeyrek final mũcadelesini dev ekranda izleyecek vatandaşlarımızın ulaşımını sağlamak için raylı sistem seferleri uzatılmıştır.

 Raylı sistem hatlarına ulaşım için etkinlik alanindan Kızılay Kan Merkezi Raylı Sistem İstasyonu ve Cumhuriyet Meydanı'na otobūs ile ring seferleri gerçekleştirilecektir.

Tokat’ta Deprem Oldu! Tokat’ta Deprem Oldu!

 Ayrıca, Cumhuriyet Meydanı'ndan gece seferlerimizi kullanarak da ulaşım imkanı sağlanmaktadır” ifadeleri kullanıldı.

Kayseri’de Ulaşımda Ek Sefer Müjdesi! 33Kayseri’de Ulaşımda Ek Sefer Müjdesi! (2)Kayseri’de Ulaşımda Ek Sefer Müjdesi! (1)

Kaynak: Özel Haber