Kayseri’nin İncesu Marina kıyısında gerçekleştirilecek olan büyük festival için geri sayım başladı. Katılımcıların heyecanla beklediği festival 2 gün boyunca sürecek.

Kayseri'nin O ilçesinde Büyük Festival!-1

Ünlü Sanatçılar Gelmişti

Kayseri İncesu ilçesinde daha önce gerçekleştirilen Üzüm festivalinin ardından bir yenisi daha yapılacak.  2019 yılında büyük bir etkinlik kapsamında halkla buluşulan üzüm festivalinde aynı zamanda sanatçılar da boy göstermişti.

3 gün süren festivalin ilk gününde katılımcıları mehter takımının yaptığı gösteri karşılarken ikinci gün ise Bozlak geleneğinin yeni kuşak temsilcilerinden biri olan Türk saz ve ses sanatçısı İsmail Altunsaray gelmişti.  3. gün ise herkesin sesine ve şarkılarına hayranlık duyduğu ünlü şarkıcı Orhan Ölmez hayranlarıyla buluşmuştu.

2 Gün Boyunca Sürecek

Gerçekleşen festivallere bir yenisi daha eklendi. İncesu Marinada 2 gün boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerin eğlenceli ve rengârenk bir ortama sahne olması bekleniyor. İncesu Marina'nın kıyısında gerçekleştirilecek olan festivali  İncesu Belediyesi, Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu, Kayseri Kamp ve Karavan Derneği ile Yetimler Gülsün Derneği ortaklaşa yapacak. 

Bünyan ve Tomarza’ya Kritik Uyarı Geldi! Tedbirleri Alın Bünyan ve Tomarza’ya Kritik Uyarı Geldi! Tedbirleri Alın

Kayseri'nin O ilçesinde Büyük Festival!

25-26 Mayıs Tarihlerinde Yapılacak

Geleneksel İncesu Kamp-Karavan Festivali kapsamında 25-26 Mayıs tarihlerinde Doğayla iç içe, eğlenceli aktiviteler ve unutulmaz anılarla dolu bir ortam hazırlanması planlanıyor. Festivale katılım ücretsiz olurken çocuklara yönelik de birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştirilecek. 

Kaynak: Haber Merkezi