Süper Lig'de getiğimiz sezon zor dönemlerden geçen Kayserispor’da Başkan Ali Çamlı Süper Lig’de 2023-2024 sezonunda toplamda 600 Bin TL para cezası alarak en çok ceza alan başkanlar arasında oldu.

Kayserispor Baskanı Ali Camli

Mehmet Büyükekşi'den Açıklamalar! Mehmet Büyükekşi'den Açıklamalar!

Kayserispor'a PFDK'dan Rekor Ceza! Kayserispor'a PFDK'dan Rekor Ceza!

Konyaspor Maçında Çileden Çıkmıştı

Süper Lig’in 37. Haftasında Kayseri’de oynanan Kayserispor-Konyaspor maçında Nazon’un kırmızı kart görmesiyle birlikte sahaya girmek isteyen Başkan Ali Çamlı güçlükle sakinleştirilmiş ancak müsabaka sonrası da müsabakanın hakemlerine sert açıklamalarla tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Karşılaşmayı yöneten Halil Umut Meler ve VAR hakemi Serkan Tokat  ile tepki gösteren Başkan Çamlı, 'Kırmızı kart gösterebilir ben hakeme niçin kırmızı kart gösterdiğini sormak için gidiyorum. Şehrim için takımım için yaparım. Ceza falan hiç umrumda değil. İstedikleri cezayı versinler.' diyerek tepkisini dile getirmişti.

Baskan Ali Camlı2

Başkan Ali Çamlı’ya 3 Ayrı Ceza Verildi

Müsabaka sonrası maçı yöneten hakemlerle ilgili zehir zemberek açıklamalar yapan Başkan Ali Çamlı, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından hem hak mahrumiyeti hemde para cezası almıştı.

Sarı kırmızılılar, 24 kez Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilirken Kayserispor Başkanı Ali Çamlı ise 3 ayrı ceza verildi. Kayserispor Başkanı geçtiğimiz sezon saha olayları ve açıklamaları nedeniyle toplamda 600 bin TL para cezası alırken Başkan Çamlı 21 günde hak mahrumiyeti cezası aldı.

Kaynak: ÖZEL HABER