Kayserispor Başkanı Ali Çamlı müsabakanın 17. dakikasında Nazon'un kırmızı kartı sonrası sahaya girmeye çalışmıştı. Ali Çamlı daha sonra gözaltına mı alındı? İşte sosyal medyada dolaşan iddiaların yanıtı...

Kayserispor Süper Lig'in 37. haftasında sahasında Konyaspor ile karşı karşıya geldi. Müsabakanın daha 17. dakikasında rakibine yumrukla karnına vurduğu gerekeçesiyle karşılaşmanın hakemi Halil Umut Meler VAR'ın uyarısı ile görüntüleri izlemiş ve Nazon'a kırmızı kart göstermişti.

Nazon'un kırmızı kartı sonrası Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, tribünlerden sahaya inerek sahaya girmeye çalışmış ve güçlükle sakinleştirilmişti.

Ali Çamlı Gözaltına Alındığı Yönünde ki İddialara Cevap Verdi

Kayserispor'un Genç Yıldızı Bomba Gibi Geliyor! Kayserispor'un Genç Yıldızı Bomba Gibi Geliyor!

Yaşanan bu olay sonrası sosyal medyada en çok konuşuların başında gelmiş ve Kayserispor'un Başkanı Ali Çamlı gözaltına alındığı yönünde iddilar olduğu yönünde paylaşımlar ortaya çıkmıştı.

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, gözaltına alındığı yönünde iddialara sert bir cevap verdi.

 Başkan Ali Çamlı gözaltına alındığı ile ilgili iddiaların doğru olmadığını söyledi. Başkan Ali Çamlı, 'Sosyal medyadaki haysiyetsizler yorum yapmışlar. Benim gözaltına alınacak durumum varsa boynum kıldan incedir. Yaptığım birşey varsa gider teslim olurum' dedi.

Muhabir: VOLKAN TÜRKMENOĞLU