Esnaf ziyareti sırasında çadırların kaldırıldığını gören İYİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kazım Yücel, konuyla ilgili sert açıklamalarda bulundu.

AKP’nin Yeniden Sayım Talebi Reddedildi! AKP’nin Yeniden Sayım Talebi Reddedildi!

Kazım Yücel yaptığı açıklamada Ak Parti'li belediyelerin gözünü iktidar hırsı bürüdüğünü yaptıkları politikaların doğru olmadığını söyledi.

Çadır

Korkunun Ecele Faydası Yok

Ak Parti'li belediyeleri adil olmaya davet eden Yücel, açıklamalarına şöyle devam etti: "Ak Parti zannetti ki bütün meydanlar bizim her tarafı doldururum diye düşündüler. Asılan pankartlar halktan büyük bir teveccüh görünce bu kez kendi adlarına kendilerinden şikayetçi oldular.

 Ortam kirleniyor bununla ilgili tedbir alınması ve kaldırılması gerekiyor dediler. Üzülüyorum trajikomik bir durumdayız. Ama korkunun ecele faydası yok. Sayın belediye başkanları şuanda Kayseri'nin 1652 billboard'unu ücretsiz kullanıyor.

 Bunun maliyeti milyar lirayı buluyor. Bu paraları kendi seçimleri için değilde emekli için evde ihtacı olan aileler için kullanmış olsa daha doğru bir politika işlemiş olurlardı. Zannediyorum akıllarına gelmeyecek kadar gözlerini iktidar hırsı bürüdü! " diye konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek