‘Küflenmiş Çikolataya İlk Defa Şahit Oluyorum’

Linkedin’de bir kullanıcı, aldığı Patiswiss marka çikolataların küflendiğine ilişkin fotoğrafları paylaşarak şu notu düştü.
 "Bir heves aldığım kahve eşlikçilerime bakın, küflenmiş çikolataya ilk defa şahit oluyorum. Üstelik son tüketim tarihine daha var. Muhtemelen tedarik zinciri sürecinde muhafaza koşullarında bir problem var” 

Tüketici paylaşımına Patiswiss’in yönetim kurulu başkanı Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu’nu da etiketledi. Yıldız bu paylaşıma sesiz kalmadı. Tunaoğlu’nun tüketiciyi tehdit ettiği mesaj sosyal medyada büyük tepki topladı. 

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 22T135303.509 (1)

‘Karşında Senin Dev MİGROS Ve Biz Varız’

Tunaoğlu paylaşımında, "Bu ürünler hayatta küflenmez biliyor musun? Hadi doğru diyelim, Sen bence acil şekilde evindeki nem oranına falan baya bir bakmalısın... Bir de Linkedin’de paylaşacak hiç başka içeriğinin olmaması ne acı. Haklısın prim yapmak için bize baya ihtiyacı var herkesin. Baksana aşağıya ‘çöp’ falan yazanlara. Bizim avukatların marka karalama, marka değeri düşürme vs. den neler isteyeceğinden herkes habersiz. Ayrıca!!!! Bize böyle bir durum olsa söyler telafisini istersin! Karşında senin dev MİGROS ve biz varız. Herkes ürünün öyle arkasında ki! Haydi size kolay gelsin. Avukatlarımız iletişime geçecektir sizinle ama ben kendi işimi kendim çözmeyi severim…” ifadelerini kullandı.
Tunaoğlu tüketiciyi tehdit etmesinin ardından hedef gösterildi. Büyük tepki toplayan Tunaoğlu bir özür mesajı yayınladı. 

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 22T135503.388 (1)

‘Markaya Zarar Verecek Bir Posta Gerek Yoktu’

Söz konusu olayın ardından Patiswiss markasının sahibi Elif Aslı Yıldız Tunaoğlu, yaptığı paylaşımı silerek bir özür dilediği paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Valla büyük yanlış anlaşılma mı oldu, ben mi yanlış anlattım bilmiyorum. Ama çok özür dilerim sizi de meşgul ettiğim için. Beni biliyorsunuzdur bence. Tek demek istediğim ürünün herkes arkasında bize gönderseniz çözerdik, markaya zarar verecek bir posta gerek yoktu derken... İmla bilgimin gücü de eklenince ben vermişim gibi duruyor. Neyse bizim avukatlar benim içinde bir şeyler düşünecektir. Sonuçta yönetim kurulu ile yönetiyoruz şirketi razıyım sorun yok. Tek derdim en iyi ürün en iyi fiyat. Son nefesime kadar vazgeçmeyeceğim. Gıda dışı markalarım, girişimlerim dahil. Sevgilerimle. Şimdiden imla ve yazım yanlışlarım için özür dilerim, sosyal medya uzananlarımın mesai saatleri dışında çalıştırmak istemiyorum. Zaten olanlara eminim çok üzüldüler. Düzelteceklere, bana koşulsuz, ücretsiz eğitim vereceklere de teşekkür ediyorum"

Yorumlara Kapatıldı

Kayseri'de Öğrencilerin Kullanılmayan Eşyalarla Yaptıkları Büyüledi Kayseri'de Öğrencilerin Kullanılmayan Eşyalarla Yaptıkları Büyüledi

Tunaoğlu’nun ardından Patiswis firmasının sosyal medya hesabından da özür açıklaması yayınlandı. Sosyal medya kullanıcıları ise CEO Tunaoğlu ve Patiswiss hesaplarının yorumlara kapatıldığını fark etti.

Kaynak: Haber Merkezi