Her mahallenin temiz olması için çalıştıklarını ve düzenli olarak bu tür çalışmaların devam edeceğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Belirlenen mahallelerde çok sayıda belediye personelimiz her hafta toplu temizlik yaparak sokakları temizliyor.

Ekiplerimiz kepçe, kamyon, büyük ve küçük süpürge, konteyner yıkama aracı, çöp aracı ve ilaçlama araçlarıyla çalışarak mahalle temizliğini gerçekleştirdiler.

Melikgazitemizleniyor (5)

Toplu temizlik çalışması ile mahalleleri köşe bucak temizliyoruz. Vatandaşlara hijyenik yaşam alanları sunmayı amaçlıyoruz. Belirlenen program dahilinde çöp konteynerları, yol ve kaldırım kenarındaki yabani otlar, boş arsalar, cadde ve sokakların temizliği yapılarak dezenfekte ediliyor. Böylece tüm mahallelerimizde daha güzel bir hizmet vermiş oluyoruz.

Melikgazitemizleniyor (4)

Tam kadro büyük bir ekip Yıldırım Beyazıt Mahallemizde toplu temizlik çalışması yaparak mahallemizi tertemiz hale getirdi.  Her hafta farklı mahallede yine bütün personelimiz ile birlikte mahalle temizliği devam edecek. Tüm mesai arkadaşlarıma gayretli çalışmaları için teşekkür ederim" diye konuştu.

Tokat Depremi Kayseri’yi Etkiler mi? Uzmanı Açıkladı Tokat Depremi Kayseri’yi Etkiler mi? Uzmanı Açıkladı

Melikgazitemizleniyor (2)

Muhabir: Ali Yalçıntaş