Araç Sahipleri Dikkat! Azami Hız Sınırı Değişiyor! Araç Sahipleri Dikkat! Azami Hız Sınırı Değişiyor!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu ve Murat Cahid Cıngı, Melikgazi, Kocasinan ve Talas Belediye Başkanları ile birlikte Melikgazi Belediyesi’nde yatırım ve koordinasyon toplantısında buluştu.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nde başlattığı ve ilçe belediyelerinde sürdürdüğü istişare toplantılarına Melikgazi Belediyesi ile devam etti.

Melikgazi2

Başkan Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Şaban Çopuroğlu ve Murat Cahid Cıngı, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile birlikte Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun ev sahipliğinde toplantı gerçekleştirdi.

Büyükkılıç, ilçelerde yapılacak yatırımlarla ilgili bir koordinasyon toplantısı gerçekleştirip, istişare ve değerlendirmelerde bulunduklarını belirtti. Büyükkılıç, ‘Kayseri’mizi daha ileriye taşımak için gerçekleştirdiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerim’ dedi.

Haftaya istişare ile başlayan Başkan Büyükkılıç, ‘Her şey Kayseri için, her şey şehrimizin müreffeh yarınları için diyerek hizmetlerimize, yatırımlarımıza devam ediyoruz. Hem ilçelerimiz hem Büyükşehir’imiz olarak vatandaşlarımıza hizmet etmeye gayret ediyoruz’ açıklamalarında bulundu.

Başkan Palancıoğlu ise Başkan Büyükkılıç’a, ilçeye verdiği destek ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Kaynak: KURUM BÜLTENİ