31 Mart’ta gerçekleştirecek yerel seçimlere sayılı günler kala Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçim çalışmaları kapsamına Kocaeli'ye gitti. Partililerle bir araya gelen ve esnafı gezen Özdağ, akşam saatlerinde partisinin aday tanıtım toplantısına katıldı.

Başiskele ilçesinde bir otelde gerçekleştirilen programda, Zafer Partisi Kocaeli İl Başkanı Ender Oğuz’un konuşması sırasında, partililer arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesiyle, partililer tekme ve yumruklarla birbirine girdi. Sinirle yerinden kalkan Ümit Özdağ, bağırarak kavgayı yatıştırmaya çalıştı.

Bakan Özhaseki: Etrafımız Ateş Çemberi Gibi Bakan Özhaseki: Etrafımız Ateş Çemberi Gibi

Özdağ Kavga1

‘Partimde Böyle Bir Şey İstemiyorum’

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ kavga eden partililere sinirlenerek, tepki gösterdi. Özdağ, “Ne yapıyorsunuz siz? Hepiniz susun, oturun yerinize. Herkes yerine otursun. Bir daha partimde böyle bir şey istemiyorum. Terbiyesiz adamlar. Afganlar mı geldi buraya? Suriyeliler mi girdi içeri? Herkes içeriye, konuşacağım ve beni dinleyeceksiniz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA