Sosyal medya hesabından 2 Haziran’da yapılacak olan Pınarbaşı belediye başkanlığı seçimlerine ilişkin konuşan Pınarbaşı CHP Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan, Gelin din ve milliyetçilik üzerinden siyaset yapmayı bırakın. Gelin hizmet siyaseti yapalım. Gelim Pınarbaşı’yı daha hızlı ve daha güçlü kim kalkındırır onun yarışını yapalım ve kararı Pınarbaşı halkına bırakalım. Onlar Deniz Yağan’ı gönül rahatlığı ile tekrar seçeceklerdir” dedi.

Pınarbaşı hakkında konuşan Yağan, “Pınarbaşı neden gelişmedi, neden göç veriyor, memurlar neden ilçede oturmuyor, okullar neden başarısız, camilerinde neden imam yok, tüm ilçelerde varken neden Pınarbaşı’nda doğalgaz yok, belediyenin borcu ne kadar, D-300 karayolunda yaşanan kazaların önüne neden geçilmiyor, tarım ve hayvancılıkta neden geriliyor, öğrenci kapasitesi neden arttırılmıyor, neden 4 yıllık fakülteler açılmıyor, meslek yüksekokulu bölümleri neden geliştirilemiyor?” diye konuştu.

Pınarbaşı Mitingi Olay Oldu! O İsimden Tepki Gecikmedi! Pınarbaşı Mitingi Olay Oldu! O İsimden Tepki Gecikmedi!

Hizmet siyaseti yapmak istediğini belirten Yağan, “Aslında bunların cevabını tüm Türkiye’de olduğu gibi Pınarbaşı’nda da halkımız 31 Mart’ta verdi. Vermeye de devam edecek. Milletimiz verdiği oylarla CHP’ye güvendiğini, CHP’li belediyelerin halk için çalıştığını tescilledi. Milletin iradesiyle zıtlaşmaya ve hesaplaşmaya çalışanların hiçbir şart ve koşulda başarılı olmaları mümkün değildir. Gelin din ve milliyetçilik üzerinden siyaset yapmayı bırakın. Gelin hizmet siyaseti yapalım. Gelim Pınarbaşı’yı daha hızlı ve daha güçlü kim kalkındırır onun yarışını yapalım ve kararı Pınarbaşı halkına bırakalım. Onlar Deniz Yağan’ı gönül rahatlığı ile tekrar seçeceklerdir” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Özel Haber