Yenilenen Pınarbaşı Seçimleri ile ilgili açıklama yapan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, önemli açıklamalarda bulundu. MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili İsmail Özdemir'in açıklamalarının ardından MHP'nin sonuçlara itiraz etmesi beklenirken Milletvekili Baki Ersoy, seçimle ilgili son noktayı koydu.

Pınarbaşı yerel seçimlerinin resmi olmayan sonuçlara göre tamamlandığını belirten Milletvekili Baki Ersoy, 'Her biriniz demokratik haklarınızı kullanmak üzere bugün sandık başına gittiniz. Oy kullanmak , demokratik bir hak olmanın yanında, şehrimizin ve ilçemizin geleceğini şekillendirme gücümüzü ortaya koymaktır. Bu özel süreçte sizlerin desteği, katılımı her birimiz için büyük anlam ifade etmektedir.' dedi.

Seçimi kaybetmenin de üzüntüsü içerisindeyiz

Pınarbaşılılara teşekkür eden Ersoy, 'Demokratik hakkını Milliyetçi Hareket Partisi’nden ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayımızdan yana kullanmış ya da kullanmamış tüm hemşehrilerime ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Bizler yoğun geçen saha çalışma sürecinde sizlerle gönül gönüle olmanın, yürek köprülerimizi sağlaştırmış olmanın mutluluğunu yaşarken, resmi olmayan sonuçlara göre çok az bir oy farkı ile seçimi kaybetmenin de üzüntüsü içerisindeyiz.

Pınarbaşılı hemşehrilerimizbaşımızın tacıdır

Bakan Özhaseki'den Dikkat Çeken Açıklama! 'FETÖ'yü Başımıza Bela Ettiler' Bakan Özhaseki'den Dikkat Çeken Açıklama! 'FETÖ'yü Başımıza Bela Ettiler'

Girdiğimiz her eşikte, oturduğumuz her minderde bizi evlâdı gibi bağrına basan analarımız, yediğimiz ekmeğin, tuzun hakkını ömürlük hatır sayan babalarımız ve aynı sofraya diz kırdığımız tüm kardeşlerimiz, ez cümle haneleriyle birlikte gönüllerine misafir eden kadınıyla, erkeğiyle tüm Pınarbaşılı hemşehrilerimiz dün olduğu gibi, bugün de ve yarınlarda da başımızın tacıdır' diye konuştu.

Vekil Ersoy: Sevdamız Kayseri

Milletvekili Baki Ersoy, 'Çalışmalarımız sevdamız Kayseri’mizin tüm ilçelerinde olduğu gibi Pınarbaşı’mızda da artarak devam edecektir. Seferimiz her daim şehrimize ve sevdalısı olduğumuz aziz hemşehrilerimize hizmet etmek içindir. Zaferimiz ise her şeyden önce gönüllerinizde olmaktır. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi yeniden saygı ve sevgilerimle selamlıyor, bu yoğun süreçte destek ve dualarınızdan dolayı her birinize yeniden ayrı ayrı teşekkür ediyorum.' diyerek açıklamasını tamamladı.

Kaynak: ÖZEL HABER