MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’dan Özgür Özel, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Kayseri’ye gelecek haberini veren Zeybek’e yanıt, “Buyurun gelin Pınarbaşılı hemşerimiz misafirperverdir. Ağırlar ve uğurlar, sizde yurt içi turistik gezi yapmış olursunuz” dedi.

2 Haziran tarihinde yenilecek olan Pınarbaşı seçimleri kapsamında CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek ve CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç CHP Kayseri İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek’in Pınarbaşı’yı ve köylerini ziyaret edeceğiz sözlerine ilişkin ve aynı zamanda CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nunda Kayseri’ye gelecek bilgisini verdikten sonra sosyal medya hesabından yanıt veren MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “Pınarbaşı’nın yolunu bilmeyenler gelmek için sıraya girdiler” dedi.

‘Turistik Gezi Yapmış Olursunuz’

Kayserili Belediye Başkanı Koltuğunu Geri Aldı! Kayserili Belediye Başkanı Koltuğunu Geri Aldı!

Sosyal medya hesabından CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek’e yanıt veren Ersoy, “Pınarbaşı’nın yolunu bilmeyenler gelmek için sıraya girdiler. Buyurun gelin Pınarbaşılı hemşerimiz misafirperverdir. Ağırlar ve uğurlar, sizde yurt içi turistik gezi yapmış olursunuz” açıklaması yaptı.

Kaynak: Özel Haber