Daha 13 günlükken SMA Tıp 1 hastalığı teşhisi konulan Aysima bebeğe bir destekde Şehit Eren Bülbül'ün annesinden geldi. 

Erciyes Anadolu Holding Ceo’su Alparslan Baki Ertekin, Aysima bebek için geçtiğimiz günlerde harekete geçmiş ve Aysima bebek için büyük çaba sarf etmişti.

Çanakkale’deki Orman Yangını Hakkında Yeni Gelişmeler! Çanakkale’deki Orman Yangını Hakkında Yeni Gelişmeler!

Aysima Bebek için bir destek de Şehit Eren Bülbül'ün annesinden geldi. Trabzon'un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017'de PKK'lı teröristlerle sıcak temas sırasında şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün yıllar geçmesine rağmen yasını tutan anne Ayşe Bülbül, Kayseri'de ki SMA hastası Aysima bebek için mesaj gönderdi. SMA hastası Aysima Tuna'nın Babası Sinan Tuna Şehit Eren Bülbül'ün annesini ziyaret etti.

Eren Bülbül4

Evlat acısının ne demek olduğunu bildiğini ifade eden Eren Büyükbül'ün annesi Ayşe Bülbül, "Şehit annesi olduğum için evlat acısını bildiğim için Aysima evladımıza da herkes el uzatsın. Ne zengin insanlarımız var. Burada bir can kurtarılacak. Allah'ım şifasını versin herkes el atsın bu yavruyu kurtarsın. Herkesten rica ediyorum. Duyarlı insanlarım inşallah benim sesimi duyarda buraya el atarda yavrumuzu kurtarır. Kaç tane evladın olursa olsun bin tane evladında olsa hangisinin burnu kanasa onun yanındasın. İnşallah evladınla beraber gelirsin." dedi.

Kaynak: ÖZEL HABER