Kayseri’de Gurbetçiler Bir Yandan İndirim Bir Yandan Çiçekle Karşılandı! Kayseri’de Gurbetçiler Bir Yandan İndirim Bir Yandan Çiçekle Karşılandı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, şehirde temiz ve kaliteli su temini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda şehrin bir çok noktasında ekiplerce çalışmalar gerçekleştiriyor.

Kayseri’nin Düvenönü mevkii İnönü Bulvarı’nda KASKİ ekipleri, çalışmalarını yapıyor. Yapılan çalışmalardan dolayı ulaşımda geçici aksama yaşandı. Ekipler, 2 şeridi kapatarak, çalışmalarını sürdürüyor. Ulaşımda, Kayseri’deki vatandaşların mağduriyet yaşamaması uyarıda bulunuldu.

İnönü Bulvarı’ndaki çalışmalar sebebiyle ulaşım 2 şeride düştü. Trafikte yoğunluk yaşandı. Çalışmaların ne zaman biteceğini henüz bilinmiyor.

Sürücüler Dikkat! Kayseri'de Bu Yolda Çalışma Var! (3)

KASKİ’nin Görev Tanımı

Kayseri’nin temiz su temininden sorumlu şirketi KASKİ’nin görev tanımı; “Hizmet alanı içindeki içme suyu ve kanalizasyon tesislerinin (İsale ve kollektör hatları, içme suyu ve kanalizasyon şebekeleri, depolar, terfi merkezleri, fosseptik, içme suyu kuyuları ve yağmur suyu şebekeleri vb.) işletilmesi, bakım ve onarım hizmetlerini yürütmek” olarak ifade ediliyor.

Kaynak: Özel Haber