Kayseri Park’ta Korkutan Yangın! Kayseri Park’ta Korkutan Yangın!

Kahramanmaraş'ta aynı gün içinde 3 farklı noktada yangın meydana geldi. İlk olarak Onikişubat ilçesinde inşaat malzemelerinin olduğu bir depoda yangın çıktı, ikinci olarak Dulkadiroğlu ilçesinde bir iş yerinde yangın çıktı. Aynı zamanda Oniki Şubat ilçesinin Avşar Mahallesinde meydana gelen çadır yangını da büyük bir panik yarattı. 

Aw225001 01 (1) (1)

İnşaat Malzemelerinin Bulunduğu Depoda Yangın Çıktı

Kahramanmaraş'ta inşaat malzemelerinin bulunduğu bir depoda yangın çıktı. Yangın, Onikişubat İlçesi Hayrullah Mahallesi'ndeki inşaat malzemelerinin bulunduğu bir depoda çıktı. Çıkış nedeni belirlenemeyen yangına ihbar üzerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Geçici depo olarak kullanıldığı belirlenen yerde çıkan yangın ekiplerin müdahalesi ile söndürüldü. Yangın sonrası maddi hasar oluştu. 

Aynı Gün İçinde 3 Farklı Noktadaki Yangın Panik Yarattı!-1

İş Yerinde Yangın Çıktı

Kahramanmaraş'ta bir iş yerinde çıkan yangın ise büyümeden söndürüldü. Yangın, Dulkadiroğlu İlçesi Dulkadiroğlu Mahallesi'nde faaliyet gösteren bir iş yerinde çıktı. Yangının haber verilmesi üzerine olay yerine gelen ekipler yangına müdahale etti. İş yerinin bodrum katında başlayan yangın dumanı etrafı sardı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın büyümeden söndürüldü. 

Aynı Gün İçinde 3 Farklı Noktadaki Yangın Panik Yarattı!-2

Kırkız Çadırında Yangın Çıktı

Kahramanmaraş'ta çadırda çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Yangın, merkez Onikişubat ilçesi Avşar Mahallesinde yer alan Kırkız çadırlarında meydana geldi. Yangını gören vatandaşlar, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangını söndürdü. Yangında herhangi bir can kaybı ya da yaralanma meydana gelmezken, çadırda maddi hasar oluştu. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı.

Kaynak: İHA