Geçtiğimiz günlerde Kızılay’ın Kayseri, Konya ve İstanbul’da işlettikleri hastanenin uzun süreliğine kiraya verileceği açıklanmıştı. Bunun üzerine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Türk Kızılay Kayseri İl Başkanlığı’na dikkat çeken bir ziyarette bulundu.

Kızılay

Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen, bulduğu her fırsatta hem vatandaşlarla hem de kamu, kurum ve kuruluşları temsilcileriyle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Kızılay Kayseri Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Büyükkılıç’a Türk Kızılay'ının 156’ncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyarette bulunduğu açıklandı. Büyükkılıç’a Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay da eşlik etti.

Büyükkılıç Beydilli'den Bilgi Aldı

Başkan Büyükkılıç, Kızılay Kayseri Şube Başkanı Cafer Beydilli’den yapılan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Araç Sahipleri Dikkat! Azami Hız Sınırı Değişiyor! Araç Sahipleri Dikkat! Azami Hız Sınırı Değişiyor!

Büyükkılıç, Kızılay’ın 156’ncı yılını kutlayarak, ‘Türk Kızılay'ımızın 156’ncı kuruluş yıl dönümü sebebiyle Kocasinan Kaymakamımız İlhan Abay ile birlikte Türk Kızılay Kayseri İl Başkanlığı’mızı ziyaret ettik’ dedi.

Beydilli’ye teşekkürlerini sunan Başkan Büyükkılıç, ‘Misafirperverlikleri için Başkanımız Cafer Beydilli ve yönetimine teşekkür eder, aynı hilalin altında yardımlaşmanın ve dayanışmanın sembolü olan Türk Kızılay’ımıza nice iyilik dolu yıllar dilerim’ açıklamalarında bulundu.

Ziyarette plaket takdimi de gerçekleştirilirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Türk Kızılay'ının gönüllüleri ile de sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Kaynak: ÖZEL HABER