Kayserispor Genel Kurulu bugün yapıldı. Ali Çamlı tekrardan Kayserispor başkanı seçildi. Genel Kurula Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Pınarbaşı eski Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, TSYD Oktay Ensari, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy gibi isimler katıldı. Memduh Büyükkılıç, Kayserispor için elinden geleni yapacaklarını söylerken, Vali Gökmen Çiçek, Kayserispor yönetimini tebrik etti.

Kayserispor'da Burak Yılmaz Yeni Sezonda Ne Yapacak? Kayserispor'da Burak Yılmaz Yeni Sezonda Ne Yapacak?

Memduh Büyükkılıçççç (1)

Kayserispor'a sevdası ile tanınan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Başkan Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, yeni sezon için hem Vali Gökmen Çiçek hem de Memduh Büyükkılıç'a isteklerini tek tek sıraladı.

Ks Genel Kurul Kopya

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, “Büyükşehir Belediye Başkanımdan ricamdır, o bizim ağabeyimiz, tecrübeleri de vardır. Kayserispor’un maçı olduğu gün şehirde insanlar kafasını kaldırdığında Büyükşehir’imize ait bütün billboardlarda Kayserispor ile ilgili bir çalışma olması Memduh Başkanımdan ricamdır, bu farkındalığı oluşturmak zorundayız. Sayın Valimden de bir ricam var, ilkokuldan başlamak üzere bir forma seferberliği yapmamız gerekiyor, her çocuğun evinde bir Kayserispor forması olmalı diye düşünüyorum. Bütün şehir olarak herkesin bu markayı sahiplenmesi gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber