Dem Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Kayseri’de 30 Haziran günü yaşanan olaylar üzerinden Vali Gökmen Çiçek ve İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın hakkında sert eleştirilerde bulunmuştu. Gergerlioğlu, Vali Çiçek ve Emniyet Müdürü Aydın için ‘elleri ceplerinde olayları izliyorlar’ demişti.

Kayseri Milletvekili Hükümete Yüklendi: Vatandaş Borç Yükü Altında Eziliyor! Kayseri Milletvekili Hükümete Yüklendi: Vatandaş Borç Yükü Altında Eziliyor!

Bu sözlere yanıt gecikmedi. MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Dem Partili isme sert açıklamalar yaptı. Ersoy’un açıklaması ise şöyle; “Bak Ömer Faruk Gergerlioğlu senden bırak özür dilemeyi,seni yalanların, iftiraların ve savunduğun FETÖ’cü ve PKK’lı teröristleri hatırlatarak mahcup etmeye devam edeceğim.

İl Emniyet Müdürümüz Atanur Aydın’a attığın iftira ile alakalı dün sana yazmıştım, bugün de benden bahsettiğin için sana bir olayı hatırlatmak istedim.

Çağlayan Adliyesi’ne terör saldırısı düzenleyen ve güvenlik güçlerimiz tarafından sarı torbaya konulan Pınar Birkoç ve yine sarı torbaya konulan arkadaşını hatırladın mı?

Hatırlayamadın mı?

Dur bak ben attım şimdi konuşmanı ve benim konuşmamı

Şimdi çık Büyük Türk Milletinden özür dile!

Şunu da unutma senin gibiler karşısında ben burnum düşse yere eğilip almam bunu da unutma!” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Özel Haber