Süper Lig'de hafta sonu kritik bir maça çıkacak olan Kayserispor bu zorlu maç öncesi Teknik Direktör Burak Yılmaz ve futbolcular Kayseri'ye mesaj gönderdi.

Geçtiğimiz hafta Pendikspor karşısında önemli bir galibiyet elde eden Sarı-Kırmızılılarda Fatik Karagümrük maçı hazırlıkları devam ediyor.

Burak Ks Davet

Bu zorlu maç öncesi Kayserispor'un Teknik Direktörü Burak Yılmaz Kayseri'ye mesaj gönderdi. Kayserili futbolseverlere çağrı yapan Burak Yılmaz, "Sevgili taraftarlarımızın Cumartesi günü çok önemli bir maçımız var. Sizleri bu maça bekliyoruz. Tek amacımız tek isteğimiz sizleri mutlu etmek. Sizler bu takımın sahibisiniz. İnşallah bizlerde sizleri mutlu etmek için sahaya çıkacağız. Lütfen desteğinizi duanızı esirgemeyin. Sizleri maça bekliyoruz" dedi.

Kayserispor'un başarılı savunma oyuncusu Joseph Attamah Kayserili sporseverlere seslenerek, "Desteklerinize ihtiyacımız var. Büyük bir katılımla stadyumda olmanızı bekliyoruz. Cumartesi günü oynayacağımız maç bizim için final maçı. Sizleri mutlu edebilmek önümüzdeki sezonda ligde olabilmek için sonuna kadar savaşarak 3 puanı alacağız" diye konuştu. 

Ks Bilal Davet

Kayserispor'un İlk 11'i Belli Oldu! Kayserispor'un İlk 11'i Belli Oldu!

Kayserispor'un başarılı file bekçisi Bilal Bayazıt, Kolovetsios, Ramazan ve Gökhan Sazdağı ise "Kayserispor'a gönül vermiş tüm Kayserilileri maça davet ederek, 'Birlikte başaracağız. Taraftarlarımızı maça bekliyoruz" diyerek tüm Kayseri'yi maça davet etti.

Cumartesi günü Kayseri'de oynanacak Kayserispor-Fatih Karagümrük karşılaşması 19.00'da başlayacak.

Kaynak: ÖZEL HABER