Kaza, Adana’nın Yüreğir ilçesi Kiremithane Mahallesi Dadaloğlu Bulvarı'nda meydana geldi. İddiaya göre, ehliyetsiz olduğu öğrenilen sürücü M.T., 10 PU 614 plakalı otomobilini park ederken fren pedalı yerine gaz pedalına basınca cadde üzerinde bulunan kahvehaneye girdi. Kazada dışarıda ve içeride oturan 1’i ağır 5 kişi yaralandı.

Kaza Adana 3

Kayseri'de Duygulandıran Olay: Sağlık Çalışanından Yaralı Bebeğe Anne Şefkati! Kayseri'de Duygulandıran Olay: Sağlık Çalışanından Yaralı Bebeğe Anne Şefkati!

Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 1’i ağır 5 yaralıyı, ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

Kazaadana 1

Kazaya şahit olan Ali Barut, “Araç burada park halindeyken, arkadaş ehliyetsiz bir şekilde aracı çalıştırıp bir anda panik yapınca gaz ve fren pedalının yerini karıştırıp kahvehaneye girdi. Araç içeri girerken yerdeki betona tekerini vurunca lastiği patladı. Böylelikle araç sağa doğru dönünce kahvehanenin dışında önüne geleni süpürdü, sağ köşeye kadar gitti, orada da betona vurunca durdu. İlk başta bir kendimize gelemedik, suikast gibi bir şey olduğunu düşündük. İnsanlar panik içinde kaldı. Aracın altında kalan, ezilen var mı diye otomobile koştuk. Çok şükür öyle bir durum olmadı fakat 4 arkadaşımız hafif yaralandı, bir arkadaşımız ağır yaralandı” dedi.

Kaynak: İHA