Pınarbaşı Seçimleri İçin Şaşırtan Anket Sonucu Açıklandı! Pınarbaşı Seçimleri İçin Şaşırtan Anket Sonucu Açıklandı!

Münevver Karabulut’u canice katleden Cem Garipoğlu davasında, Karabulut Ailesi’nin Avukatı Rezan Epözdemir’den gelen açıklama şok etkisi yarattı. 

Katil Cem Garipoğlu’nun yaşadığına dair iddialar devam etmesi üzerine babası Nida Karabulut’un talebi üzerine katilin otopsi görüntüleri yayınlandı. Otopsi görüntülerinden sonra, hapishanedeki son görüntüleri de ortaya çıkmıştı. 

Cem Garipoğlu.c.

Henüz 17 yaşındaki Münevver Karabulut’u 3 Mart 2009 tarihinde acımasızca katleden ve tüm Türkiye’nin aklına kazınan katil Cem Garipoğlu’nun otopsi raporunu hazırlayan kişinin trafik polisi olduğu iddiası gündeme geldi.

Karabulut Ailesinin Avukatı Rezan Epözdemir açıklamalarda bulundu.

Cem Garipoğlu Bilirkişi

Karabulut Ailesinin Avukatı Rezan Epözdemir ‘Tam 15 yıldır Münevver Karabulut cinayetinde mağdur aile vekilliği yapıyoruz. Bu süreçte Adli Tıp Kurumunda, kollukta ve yargıda kamuoyunun da yakından takip ettiği birçok ihmal yaşandı. Türkiye bir haftadır Cem Garipoğlunun adli tıptaki fotoğraflarını ve bilirkişi incelemesini konuşuyor. Peki kim yaptı bu incelemeyi? Hepimiz Adli tıp uzmanı veya bir doktor demeliyiz. Fakat adli tıp görüntülerinin dökümünü yapan ve raporu hazırlayan Trafik Polisi. Bu raporun akademik ve bilimsel perspektifi ve saygınlığı tartışılır haldedir. Otopsi görüntülerinin dökümünün bir adli tıp uzmanı yerine trafik polisine yaptırılması hukuken ve fiilen kabul edilemez. Hukuki sürecin sonuna kadar takipçisi olacağız’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ