Kayseri Valisi Büyük Tehlike Atlattı! Ezilmekten son Anda Kurtuldu! Kayseri Valisi Büyük Tehlike Atlattı! Ezilmekten son Anda Kurtuldu!

Yerel seçimlere sayılı günler kala, belediye başkan adayları çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsam İstanbul Belediye Başkanı ve başkan adayı Ekrem İmamoğlu, vatandaşlara Çekmeeköy'de seccade dağıttı. İmamoğlu’nun bu hamlesine vatandaştan tepki gecikmedi.

Oy İçin Her Şeyi Yapıyorlar

 ‘Seçim geldiği zaman mı Müslüman oluyorlar?’ diyen bir vatandaş, “Ben böyle kabul etmiyorum. Neden alayım ben? Hangi parti olursa olsun seçim zamanı olmaz. Oy için her şeyi yapıyorlar, ne gerek var. Olmaz, kabul etmiyorum” dedi.
 

Kendi Kullansa Daha İyi Olur

Başka bir vatandaş ise, “Kendi kullansa daha iyi olur. Alırım neden almayım? Seccade olmadan, kilisede bile namaz kılındığına göre maddi olarak herhangi bir bez parçası önemli değildir, önemli olan kalptir. Alır başkasına veririm” diye konuştu.

Onda Namaz Kılan Günaha Girer

Bir başka vatandaş da, “Allah’ı, kitabı tanımayan adamların seccadesinde namaz kılınmaz. Onda namaz kılan günaha girer” ifadesini kullandı.
 

Kaynak: İHA