Otomobil Alacaklar Dikkat: Mirasçılar Tarafından Ödenecek! Otomobil Alacaklar Dikkat: Mirasçılar Tarafından Ödenecek!

Seçim sonuçlarının kesin olmayan biçimde belli olmaya başlamasıyla birlikte CHP’liler ‘Kazandık’ açıklamaları yapmaya başladı. CHP Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan bugün ilk kez kamera karşısına geçerek CHP parti üyeleriyle birlikte açıklamada bulundu.

Deniz Yağan, “Pınarbaşı halkına ve çok değerli Partili arkadaşlarıma, milletvekillerine, ilçe başkanlarıma, il başkanlarıma, tüm emeği geçen herkese, belediye başkanlarımıza, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Pınarbaşı halkının iradesi'nin önüne geçilemeyeceğini bu sefer de  gösterdiler” dedi.


CHP Kayseri Milletvekili Aşkın Genç ise “Çok büyük bir mücadele verildi. Ben Deniz başkanımın duygu ve düşüncelerine aynen katılıyorum. Kazanan Pınarbaşı halkı olmuştur.  Burada kazanan Kayseri halkı olmuştur. Bir de şunu unutmayalım Türkiye'nin her yerinde büyük bir değişim yaşandı. Değişmeyen tek şey değişimdir” ifadelerini kullandı.

Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, “Evet arkadaşlar şu anda sonuçlar Seçim Kurulu’na giriliyor. Deniz Başkanım az önce ifade etti. Bu seçimi kaybedeni yoktur, seçimin kazananı Pınarbaşı olmuştur. Pınarbaşı'nda hemşerilerimiz olmuştur. Bundan sonra Pınarbaşı’na hizmet vaktidir. Partimizin Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirmiş olduğu değişimden nasibini alacaktır. Yeniden tekrar özellikle Pınarbaşı ilçe örgütümüz, ilçe başkanımız, il başkanımız, il örgütümüz, tüm destek veren dostlarımıza, milletvekillerimize, Kayseri milletvekilimize çok teşekkür ediyorum. Hala sandıklarda oy pusulalarını bekleyen, ıslak imza tutanakları partimize getiren 50 55 kilometreden Pınarbaşı'na gelen müşahitlerimize, tanıdık görevlilerimize, gönül ve avukatlarımıza çok teşekkür ediyorum” açıklamalarını yaptı.

Kaynak: Özel Haber