10 yıllık belediye başkanlığı yaparak hizmet verdiği süre boyunca herkes tarafından tanınan ve belediye başkanlık yarışında da en önemli aday olan Esat Öztürk, gittiği ilçeye bağlı 41 mahallede yoğun bir sevgi seli ve coşkuyla karşılandı.

Esat Öztürk, Yahyalı'nın Her Yerinde Coşkuyla Karşılandı!

Vatandaşlar, Esat Öztürk'ün geçmişte gerçekleştirdiği hizmetler ve mahallelerine olan katkılarına olan minnetlerini dile getirirken, gelecek dönem için de ona güvenlerini belirtiyorlar.

Esat Öztürk, Yahyalı'nın Her Yerinde Coşkuyla Karşılandı!

Yahyalı'nın dört bir yanında yükselen coşku, Esat Öztürk'ün liderliğindeki belediyenin hizmet anlayışına duyulan güvenin bir yansıması olarak görülüyor. Seçim gününe kadar sürecek olan bu heyecanlı süreçte, Esat Öztürk'ün mahallelerle olan yakın ilişkisi ve vaat ettiği projelerin halkı nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

Yahyalı Protokolü, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Neler Konuştu? Yahyalı Protokolü, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Neler Konuştu?

Esat Öztürk, Yahyalı'nın Her Yerinde Coşkuyla Karşılandı!

Geçtiğimiz günlerde açıkladığı 70 projeyle Yahyalı’nın kalkınmasında önemli adımlar atacağını belirten Esat Öztürk, “Yahyalı'nın her mahallesinde karşılaştığımız bu muazzam destek bizi son derece memnun ediyor. Halkımızın bize olan güveni ve desteği, bizim için büyük bir sorumluluk taşıyor. Yıllardır bu güzel ilçeyi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışıyoruz ve bu çalışmalarımızı daha da ileriye taşıyacağız. Mahallelerimizde gördüğümüz coşkulu karşılama, bizim için ayrı bir motivasyon kaynağı. İnşallah birlikte, Yahyalı'yı daha da ileriye taşıyacak projelerimizi hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Kaynak: İHA