Eski Fenerbahçeli futbolcu Ümit Özat, Zafer Partisi'nin yolunu tuttu.

Acun Ilıcalı'ya sert Çıkmıştı

Ümit Özat daha önce Acun Ilıcalı hakkında söylediği sözlerle gündem olmuştu. 

Fenerbahçe'nin eski futbolcusunun YouTube üzerinden canlı yayın yapan Sözde Futbol programında Acun Ilıcalı için sarfettiği sözler çok konuşuldu.  

Futbol kulübü sahibi Acun Ilıcalı hakkında çok sert ifadeler kullanan Özat, "Fenerbahçe'nin başına bir de Acun Ilıcalı çıktı arkadaşlar. Yav kardeşim, sen ne kadar çok bilmişsin ya. Senin paran pulun olmasa senin fikrini kim ne yapsın? Sen param pulum var diye konuşuyorsun. Çıkmışsın orda hakemin verdiği faulü anlatıyorsun ya" diyerek tepki göstermişti.

Spordan Sorumlu Başdanışman Görevine Getirildi

Ümit Özat, şimdi ise başka bir konuyla gündeme geldi. Eski futbolcu, Zafer Partisi'nde Spordan Sorumlu Başdanışman görevine getirildi. Özat'ın Zafer Partisi'ne katıldığını Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından duyurdu. 

Sosyal Medyadan Duyurdu

Özdağ paylaşımında, "Fenerbahçe futbol takımının eski kaptanı, seçkin spor insanı Ümit Özat, Zafer Partisi genel başkan spordan sorumlu başdanışmanı görevini üstlenmiştir" ifadelerine yer verdi.

Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı! Emeklilerin Merakla Beklediği İkramiye Ödeme Tarihleri Açıklandı!

Ümit Özat ise, "Genel başkanımız Sayın Ümit Özdağ'a nazik davetlerinden ve tekliflerinden dolayı teşekkür ederim. Ulu Önder Atatürk'ün izinde nice zaferler kazanmak dileğiyle. Rabbim utandırmasın" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi