Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı! Ünlü Futbolcunun Eski Eşinden Dehşet Veren İntihar İtirafı!

Tüm Türkiye'nin "Taş Bebek" lakabıyla tanıdığı Gönül Yazar'ın apar topar hastaneye kaldırılması sevenlerini endişelendirdi.

1 Haftadır Hastanede Tedavi Gördüğü Ortaya Çıktı

Türk Sanat Müziği'nin usta isimlerinden Gönül Yazar uzun süredir sağlık sorunları yaşıyordu. Yazar'ın sağlık sorunları nedeniyle bir haftadır hastanede tedavi gördüğü ortaya çıktı. Taş Bebek lakaplı ünlü sanatçının bacağında pıhtı oluştu ve bu nedenle hastaneye kaldırıldı.

Lacivert Kırmızı Son Dakika Hareketli Instagram Gönderisi 2024 03 23T135344.522 (1)

Doktorlar Pıhtıyı Eritmeye Çalışıyor

Gönül Yazar'ın açıklanan son durumuna göre bacağındaki pıhtı nedeniyle yedi gündür hastanede yatarak tedavi gördüğü ve zorlu günler geçirdiği öğrenildi. Yazar'ın sağlık durumuna ilişkin doktorların bacağındaki leblebi büyüklüğündeki pıhtıyı eritmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Bacağının Beton Gibi Sert Olduğunu Fark Etti

Gönül Yazar bacağının beş bacak gibi şiştiğini, geçer diye düşünerek doktora başvurmadığını ve  bir süre geçtikten sonra ise bacağının şişmeye devam etmesi üzerine doktora başvurduğunu anlattığı ortaya çıktı. Ünlü sanatçının bacağına dokunduğunda beton gibi sert olduğunu fark etmesi sonrasında korktuğu ve ölümden döndüğü ortaya çıktı.

Daha Önce de Sağlık Sorunları Yaşıyordu

Hemen hastaneye giderek korku dolu bir deneyim yaşadığını ve ölümden döndüğünü anlatan Yazar'ın İğne ve ilaç tedavileriyle durumun daha iyiye gittiği öğrenildi. Taş Bebek daha önce de sağlık sorunları yaşıyordu. Şarkıcı ve söz yazarı Gönül Yazar'ın aynı zamanda 2022'de evinde kaza geçirerek görme yetisini kaybettiği, daha sonra çeşitli tedavilerle iyileştiği öğrenilmişti. 

Kaynak: Haber Merkezi