Kayseri Deniz Postası - Magazin
26
Sal, Eyl
42 Yeni Haber

Öne Çıkanlar

Büyük Aile Platformu, "Çocuklarımız çizgi-filmlerde çocuk kitaplarında LGBT propagandasına maruz kalmasın" sloganlıyla toplanan kalabalık LGBT karşıtı Saraçhane'de buluştu.

Muğla’nın Dalaman ilçesinde yaşayan sinema oyuncusu Merve Kayaalp (36), tabanca ile başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Sakarya'da kayıkla açıldığı Sapanca Gölü’nde boğulma tehlikesi geçirerek hastaneye kaldırılan yönetmen Abdulkadir Ceylan Ede, hayatını kaybetti.

Kayseri'nin tanınmış simalarından Emir Biçer ile  Fatmanur Pehlivan dünya evine girdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Kocaeli'de konser veren ünlü sanatçı Teoman, görevli basın mensuplarını alandan kovdu.

Kayseri'nin tanınmış simalarından Avukat Aras Aslanmirza ,Bilge Dinçer ile dünya evine girdi.

Pınarbaşı Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli ve Kayseri basınının sevilen ismi Alpaslan Polat ve Damla Bayan Kuaförü Sahibi Tuğçe Nur Bozkurt yapılan nişan töreni ile ömür boyu birliktelik için ilk sözlerini verdi. 

Muğla'nın Bodrum ilçesinde ünlü sanatçı Olgun Şimşek trafik kazası geçirdi.

Kayserispor Taraftar Derneği tarafından, Kayseri Valiliği, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’un desteği ile düzenlenen Kayserispor’a destek konserinde sevilen sanatçılar Sefo ve Yener Çevik rüzgarı esti.

Kayseri'nin İncesu ilçesine bağlı Kızılören Mahallesi'nde yerel sanatçı İlyas Yılmaz, Erciyes'te kurda kuşa konser verdi.

Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu; şair, oyun yazarı ve tiyatro yönetmeni Yılmaz Gruda (94) tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Yaşar Yağmur, 74 yaşında hayatını kaybetti.