30
Pzt, Kas
30 Yeni Haber

Öne Çıkanlar

Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Devrim Parscan 83yaşında hayatını kaybetti.

Oyuncu Cem Özer, katıldığı YouTube programında yıllar önce televizyonda yayınlanan "Laf Lafı Açıyor" programıyla ilgili "Zülfü Livaneli'ye İstanbul Belediye Başkanlığı'nı kaybettiren benim. Benim programda kaybetti. Bu sebeple Recep Tayyip Erdoğan Belediye Başkanı oldu" dedi.

Türk sinemasının usta ismi Şener Şen hastaneye kaldırıldı. Koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırılan Şener Şen'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Sosyal medya platformu Youtube üzerinden yayınlanmaya başlayan “Teşkilat” isimli dizi çok kısa süre içerisinde yüzbinleri görerek büyük bir başarıya imza attı. İnternet dizisi olarak yayın hayatına başlayan ve geçmiş yılları anlatan dönem dizisine sosyal medyadan büyük ilgi var.

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Defne Samyeli, "Affetmeyeceğiniz biri var mı?" sorusuna "Çocukluğumda biri vardı. Hatta bir insan nasıl iz bırakmadan öldürülür diye araştırmıştım" cevabını vererek şaşırttı.

Jülide Ateş'in sorularını yanıtlayan Seda Sayan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlerine katıldığı için "Yalaka" olarak adlandırıldığını söyledi. Yandaş olmadığını belirten Sayan "Kemal Kılıçdaroğlu çağırdı da gitmedik mi" dedi.

Ünlü oyuncu Haldun Boysan (62), Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.Ünlü oyuncu Haldun Boysan (62), Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde kaldığı otelde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Serenay Sarıkaya'nın iki yıldır üzerinde çalıştığı 'Bergen' filmi, salgın nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Film çekimleri koronavirüs salgını tamamen bittikten sonra yapılacak.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan, 15 aylık evliliklerini geçtiğimiz yıl sonlandırmıştı. Boşanmanın ardından yeniden barışan çift arasında yeni kriz çıktı. İddiaya göre Aktan, oyuncuya 'Ya yeniden evlenelim ya da bana istediğim 15 milyon TL tazminatı ver' diye rest çekti.

Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey karakterine hayat veren Burak Özçivit ile oyuncu eşi Fahriye Evcen'ın Aşkları parmakla gösterilmeye devam ediyor. Mutlu evlilikleri olan çiftin geçtiğimiz yıl oğulları Karan'ı kucaklarına almışlardı. Zaman zaman aşk dolu paylaşımlar yapan çift oğullarının geleceği için yatırım amaçlı her ay beşibiryerde alıyor. Bir bankanın kasasına koyduğu öğrenildi. Oğulları, Karan'ın 18 yaşına gireceği güne kadar, bu yatırımı yapmaya devam edeceği konuşuluyor.

Kel Hasan Efendi, İsmail Dümbüllü, Münir Özkul, Ferhan Şensoy gibi Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun ve tuluat sanatının ustalarının taşıdığı kavuğun son sahibi Rasim Öztekin, kavuğu Şevket Çoruh’a devredeceğini açıkladı.

Temmuz ayında magazin ve sanat dünyasının en çok konuşulan ünlü isimleri belirlendi. Medya Takip Merkezi’nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı rapora göre, ay boyunca en çok konuşulan isim, darp iddialarıyla gündeme gelen Ozan Güven oldu.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar