Öne Çıkanlar

Haber: Şeref Kahraman / Medya patronu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile takipçilerini büyüledi.

2018 yılının en çok seyirci ağırlayan filmleri belli olurken, Müslüm Gürses’in yaşam öyküsünü konu alan Müslüm filminin 6 milyon 271 bin 688 kişi ile birinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırmada 2018 yılına damga vuran ünlü isimleri belirlendi. İşte sanat ve magazin dünyasında bir yıl boyunca yaşanan gelişmelere dair detaylar…

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan 24 saat sonra ABD'ye giden Şeyma Subaşı, gelen olumsuz yorumlara imalı gönderme yaptı. Subaşı paylaşımında "Beni rahat bırakın" notunu paylaştı.

"Diriliş Ertuğrul", "Payitaht: Abdülhamid", "Bir Zamanlar Çukurova" ve "Çukur"un da aralarında olduğu diziler, ATF Asya TV Forum ve İçerik Fuarı'nda gösterilecek.

Medya Takip Merkezi'nin (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için hazırladığı Kasım ayı magazin raporu açıklandı. İşte sanat ve magazine dair dikkat çeken haberlerden derlenen araştırmanın detayları…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 17.si düzenlenen MÜSİAD EXPO’nun son gününde yaptığı konuşma öncesinde Birevim standını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı burada Birevim’in ana sponsoru olduğu “Diriliş Ertuğrul” dizisinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ve Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi ile bir araya gelerek basın mensuplarına poz verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca Birevim standında Tasarrufa Dayalı Faizsiz yöntemler hakkında bilgi aldı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, giyim tarzıyla göz kamaştırdı. Deniz, takipçilerinden tam not aldı.

Son dönemin en başarılı müzisyenlerinden Mabel Matiz, Kerki ve Solfej’in düzenlediği ‘’Türkiye Turnesi’ kapsamında Türkiye karış karış gezmeye devam ediyor.

Bu yıl kuruluşunun 20. Yılını kutlayan LÖSEV, Ertem Eğilmez'in herkesi gözyaşlarına boğan filmi Canım Kardeşim'in son sahnesini yeniden yazdı.  

Ünlü pop iarkıcısı Derya Uluğ, bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen Milas Zeytin Hasat Şenliği etkinlikleri kapsamında Atapark’ta verdiği konserle Milaslılara unutulmaz bir gece yaşattı. 

Türk şiirinin ustalarından Tarsus doğumlu şair Ümit Yaşar Oğuzcan, ölümünün 34. yıl dönümünde Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikle anıldı. 

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar