Kayseri Deniz Postası - Magazin
22
Çrş, Mar
25 Yeni Haber

Öne Çıkanlar

Haber: Aydan Yıldırım

Yonca Evcimik, İrem Derici, Atakan Işıktutan ve Özgür Aras, depremden kurtulan çocuklara sanatla terapi etkinliği için Hatay’a gitti.

Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinden olan ve Amerikan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından verilen Oscar Ödülleri'nin 95'incisi Los Angeles'ta düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Bir dönem izlenme rekorları kıran 'Zerda' dizisinin çekildiği Hurşit Ağa Konağı, Kahramanmaraş depremlerinde yerle bir oldu.

Türk tiyatrosunun başarılı oyuncularından Kazım Akşar, 69 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

İngiliz oyuncu Daniel Craig, yaklaşık iki hafta önce Türkiye ve Suriye'de yaşanan depremlerin ardından yardım çağrısı yaptı. Oyuncunun çağrısının ardından 101,5 milyon sterlin toplandı.

Fenomen Oğuzhan Uğur, savcılığa ifade vermek için adliyeye geldi.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası bazı ünlü sanatçılar sosyal medya hesaplarından "geçmiş olsun" mesajları yayınladı.

Ünlü musiki hazinesi Amir Ateş için Kocaeli'de yıllarca unutulmayacak vefa gecesi düzenledi. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede performanslar ayakta alkışlandı.

Türkiye’de Ege’nin en büyük kayak merkezi olarak faaliyet gösteren Denizli Kayak Merkezi, sezona erken başlamasıyla birlikte şimdiye kadar 100 bini aşkın yerli ve yabancı turisti ağırladı.

Meya Ajansı tarafından bu yıl Diyarbakır’da dördüncüsü düzenlenen 2022 Altın Toprak ödülleri sahibini buldu. Bir otelde düzenlenen ödül gecesine toplam 43 kategoride, iş dünyasından isimler, eğlence, sanat ve hizmet sektöründen firma temsilcilerine ödülleri verildi. Ünlü sunucular Afrikalı Ali ve Serpil Uzuncavdar’ın sunduğu ödül töreninde İhlas Haber Ajansı ‘Yılın En İyi Haber Ajansı’ ve İhlas Haber Ajansı Elazığ Bölge Müdürü Aydın Yorat’a ‘Seköre Emek Veren En Başarılı Genç Yöneticisi’ ödülleri verildi.

Türkiye’nin önde gelen başarılı oyuncuları, ‘Mısır’ın İncisi’ Sina Yarımadası’nda bulunan Şarm El Şeyh’te dört gün süren bir etkinliğe katıldı. Şarm El Şeyh’in tarihi, kültürel yapısı ve Kızıldenizi’ne hayran kaldıklarını belirterek, herkesi bu deneyimi yaşamaya davet ettiler.

Türk Halk Müziği sanatçısı Burhan Çaçan (62), evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım