Öne Çıkanlar

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer'in söylediği "Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Halay ise her yere" sözü Mantık kitabına basıldı. Eğitim görevlisi Bahadır Erdem ise bu duruma sitem etti.

Haydi Söyle şarkısına yeni bir yorum getiren Kalben, şarkının sahibi İbrahim Tatlıses için olay sözler söyledi. Kalben, "Müsaade ederseniz, kadını silahla vuran bir adamın şarkısından önce kendi şarkımı söylemek istiyorum" ifadesinde bulundu.

Mersin'in Tarsus ilçesinde yaşayan Aşık Hüseyin Akan, 'Çok Sevdim Yalan Oldu' isimli şarkının kendisine ait olduğunu ileri sürdü. Bulut'un eseri izinsiz kullandığını iddia eden Akan, konuyu yargıya taşıyacağını söyledi.

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Süleyman Turan hayata gözlerini yumdu.

Verdiği röportajda neden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanında durduğu sorusuna yanıt veren İbrahim Tatlıses, "Cem Uzan föneminde kendisini meydanlarda eleştirdim. Ona rağmen her zaman bana sevgiyle yaklaştı" dedi.

Fransa'da yapılan G-7 zirvesinde liderler aile fotoğrafı için bir araya geldi. ABD Başkanı Trump'ın eşi Melania'nın, Kanada Başbakanı Justin Trudeau ile öpüşmesi sosyal medya sitesi Twitter'i salladı.

Yazar Nilgün Bodur'un Türkiye'nin Emine Bulut'u konuştuğu gün "Erkekleri bu hale getiren hemcinslerime kızıyorum" sözleri içeren bir paylaşım yapması tepki çekti. Açıklama yapan Bodur, sözlerinin Emine Bulut'la alakası olmadığını söylese tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor.

İş adamı Ali Ağaoğlu'nun toplam 9 milyon lira değerinde olan 5 lüks otomobilini satışa çıkardığı ortaya çıktı. 20 gündür satışta olan araçlar, henüz satılamadı.

Eski manken Tuğçe Kazaz, İstanbul'da sel felaketi yaşanırken tatilde olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Şov yapmadan o koltukta duramıyorsun" diyerek tepki gösterdi.

Adnan Oktar Suç Örgütü'ne yönelik 11 Temmuz 2018 günü düzenlenen operasyondan dakikalar önce Kandilli'deki villasından kaçan Adnan Oktar ve onun 2 numaralı ismi Didem Ürer'in kaçış görüntüleri ortaya çıktı.

İtalyan sevgilisi Guido Senia ile bir davet katılan Şeyma Subaşı'nın göbeği kafaları karıştırdı. Subaşı'nın fotoğrafını görenler "Göbek mi bebek mi?" sorusunu sordu.

Aralarında oyuncu ve şarkıcının da olduğu video içerikler üreten bir grup LGBT birey, hem YouTube'a hem de sahibi Google'a videolara verilen reklamların engellendiği için ayrımcılık iddiasıyla dava açıyor.

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.
Reklam

Web stemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Anladım

Resmi İlanlar