Öne Çıkanlar

Van’da düzenlenen Mustafa Ceceli konserine İranlılar yoğun ilgi gösterdi. 

 ''Yeni Hayvan Hakları Tasarısını, rant kaygısı olanlar engellemek istedi'' 

Kış turizminin en önemli merkezlerinden Uludağ'da düzenlenen Winterfest 2018 etkinliği kapsamında konser veren Derya Uluğ ve Cem Belevi , aralarında Ali Boz'unda bulunduğu yüzlerce üniversiteli gence, unutulmaz bir gece yaşattı. 

Türkiye'deki ünlülerle Pişti olmamak için Milano'dan alışveriş yapıyor 

Ünlü şarkıcı Seren Serengil, 3 günlük hapis cezası için hakkında çıkarılan yakalama kararı üzerine savcılığa teslim oldu. Serengil adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

Eski Milli Basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski manken Demet Şener Kutluay’ın boşanmasına karar verildi. Mahkeme, Şener’e 600 Bin manevi ve 700 Bin maddi olmak üzere toplamda 1 Milyon 300 Bin TL tazminat verilmesine, 13 Bin TL aylık nafaka ödenmesine hükmetti.

İzmirli moda tasarımcısı Merve Dündar, keçe yapımında da kullanılan Yeni Zelanda yününü saatlerce odunla döverek farklı kumaşlarla birleştirdi ve yepyeni bir kumaş elde etti. Türk moda tasarımcısının kumaşı, dünya devi markalar Dolce&Gabbana ve Calvin Klein’e yeni kreasyonlar için ilham kaynağı oldu.

Oyuncu Hakan Yılmaz ve eşi Elif Yılmaz, gittikleri bir otelde tanımadığı kişiler tarafından darp edildi. 

Kayseri Deniz Postası Gazetesi muhabirlerinden Ferhat Türk, Meryem Ergün ile evliliğe ilk adım olan muhteşem bir nişan merasimi ile nişanlandı.

Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Abidin Özkaya’nın oğlu Emre Özkaya düzenlenen düğün töreni ile Şirin Bilen ile dünya evine girdi.

Üç yıl aradan sonra Muğla'nın Bodrum İlçesinde sahne alan Deniz Seki hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı kötü günlerin artık geride kaldığını ifade etti.

Bodrum’da konser veren süper star Ajda Pekkan sahne öncesi yaptığı açıklamada gazetecilere yakalanmamak için evinden dışarı çıkamadığını ifade etti. 

reklam
Haberden uzak kalmamak için e-posta grubumuza üye olabilirsiniz.