Aksaray’da aracını hatalı bir şekilde park yapan bir sürücü, aracın kaldırılması için kendisini uyaran trafik polisinin üzerine araç sürdü.
Edinilen bilgiye göre olay, Aksaray’da Ankara Caddesi’nde yaşandı. Aracını ikinci park olarak hatalı şekilde park eden Mustafa A. isimli sürücü, hatalı park yaptığı için kendisini uyaran trafik polisiyle tartışmaya başladı.  

Hatalı Park Yapan Sürücü Polisi Ezmeye Kalktı! (2)

Ehliyeti olmadığı belirlenen Mustafa A. aracı bir tanıdığının alacağını belirterek uzun süre hatalı park konumunda bıraktı. Trafik polisinin Mustafa A.’ya yaptığı ikinci uyarının ardından akrabası Ardahan A. adındaki şahıs da polisle tartışmaya başladı. Araca binen Ardahan A. kendilerini uyaran trafik polislerinin üzerine aracı sürdü. Polis yaptığı ani hamleyle kendisini kurtarırken, müdahalesiyle araç durduruldu. 

Hatalı Park Yapan Sürücü Polisi Ezmeye Kalktı! (1)

Kayseri’de 2 Araç Kavşakta Çarpıştı! Kayseri’de 2 Araç Kavşakta Çarpıştı!

Yaşanan o anlar cep telefonu kamerasıyla kayıt altına alınırken, polis ekipleriyle tartışan şahıslar, çevredeki vatandaşlar tarafından da tepki topladı. Trafik polisi, kendisine hakaret eden 2 şahıs hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi.

Kaynak: İHA