Kayseri Milletvekili ve TBMM Millî Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mitinginde, " Kayseri'de gerçek bir belediyecilik var"dedi. Detaylar haberimizde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehir şehir gezerek seçmenlere seslenmeye devam ediyor. Erdoğan'ın bir sonra ki durağı Kayseri oldu.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitinge ve TBMM Millî Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İlçe Belediye Başkanları, Parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Mitingde konuşma yapan Hulusi Akar, Kayseri halkının vatan bütünlüğünden yana olduğunu belirterek şunları söyledi: "Kayseri vatan bütünlüğünden yana bir şehir. Kayseri'de gerçek bir belediyecilik var. Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeler artık bu konuda profesyonel oldular. Kayseri'yi ileri bir seviyeye götürecekler. Allah'ın izniyle bu seçimlerde 17-0 yapacağız.

31 Mart yerel seçimlerinde sandık güvenliğinin önemine değinen Hulusi Akar, sandık güvenliğimiz çok önemli sandıklarımızı koruyalım mesajı verdi. Akar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkenin bekası için gece gündüz çalıştığını ifade ederek Kayseri halkından destek istedi.

İYİ Parti'de İstifa Depremi Bitmiyor! İYİ Parti'de İstifa Depremi Bitmiyor!

Kayseri halkına teşekkür eden Akar, "Allah sizden razı olsun yağmur çamur demeden burada toplanıp desteklerinizi bizden esirgemediniz. Sağolun varolun" diye konuştu.

Editör: Ülkü Şimşek