Göçme konusunu sık sık dile getiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın Kayseri Teşkilatı bu kez Kayseri Göç İdaresi'nde tepkilerini çok farklı bir şekilde dile getirdi. Zafet Partisi Kayseri Teşkilatı öyle bir şey yaptı ki görenler şaşırıp kaldı.

Göçmen konusu sık sık gündeme getirerek bu konuda göçmen politikasını eleştiren Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Kayseri'de ki göçmenler üzerinden politikasını sürdürüyor.

Zafer Partisi4

Zafer Partisi Kayseri Teşkilatı bu kez çok farklı bir şekilde göçme politikasını eleştirdi. Kayseri Göç idaresi'ni önüne giden Zafer Partisi Kayseri Teşkilatı, "Stratejik Miyoplar için hazırladığımız gözlük halen bizde duruyor. Fatih (Portakal) beye yollayabiliriz." paylaşımı yaptı. 

Kayseri’nin 9 İlçesine Kritik Uyarı Geldi! Önlemlerinizi Alın Kayseri’nin 9 İlçesine Kritik Uyarı Geldi! Önlemlerinizi Alın

Zafer666

Fatih Portakal'ın Ana Haber'de, 'Zafer Partisi neredesiniz?' sözleri üzerine, Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ, 'Fatih Portakal bey adresinizi verirseniz size gözlük ve kulaklık yollarım, belki görür ve duyarsınız nerede olduğumuzu ve neler yaptığımızı. Ancak yollayacağım gözlük ve kulaklığın vicdan olmadan çok işe yaramayacağını biliyorum. Vicdanlı bir basın mensubu olmak için sizin biraz çaba sarfetmeniz gerekiyor. X’den bile beni ve ZAFER PARTİSİNİ takip etmeden böyle konuşmak çok kolay. Davet edin beni programınıza anlatayım' yanıtını verdi.

Kaynak: ÖZEL HABER