Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 12 Mayıs’ta Kayseri’ye gelişinin 2’inci yılının olması sebebiyle Kayseri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, ‘Kayseri'de olduğumdan dolayı bu şehre hizmet etmekten dolayı çok büyük şeref ve onur duyuyorum’ dedi.

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, 12 Mayıs’ta Kayseri’ye gelişinin 2’inci yılının olması sebebiyle Kayseri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, ‘Kayseri'ye geleli 2 yıl oldu. Geldiğimiz günden beri bu şehirde herkesten çok sıcak bir karşılama vatandaşlarımızdan yakın ilgi gördük. Birçok konuda iş birliğine şahit olduk. Hem Büyükşehir Belediye Başkanımız burada, Başsavcımız burada. Komutanımız, Garnizon Komutanımız burada. Bütün birimlerle gerçekten uyum içerisinde, birlik ve beraberlik içerisinde çalışma fırsatı bulduk. Her derdimizde, her sıkıntımızda birlikte sorunlara çözüm ürettik’ dedi.

Sürücüler Dikkat! Kayseri’de 2 Haziran Günü Trafik Felç Olacak! Sürücüler Dikkat! Kayseri’de 2 Haziran Günü Trafik Felç Olacak!

‘Hayatımda Taşıyacağım En Büyük Şeref Ve Onurlardan Birisi De Kayseri Valiliği Yapmış Olmak’

Kayseri’nin huzur şehri olduğunu belirten Vali Çiçek, ‘Biliyorsunuz bir afet de geçti bunun üzerinden. Büyükşehir Belediye Başkanımız hem afet bölgesinde birlikte mücadele hem o Kayseri afeti hazırlamak için yoğun bir mücadelenin içerisine girdi. 2 seçim atlattık Kayseri'de. Ama gördüğünüz gibi Kayseri bütün hem seçimlerde olsun hem bütün bu 2 yılda huzur şehri olma özelliğini korudu. En ufak bir sıkıntı olmadan süreçleri hep geçirdi. Gerçekten Kayseri'de olduğumdan dolayı bu şehre hizmet etmekten dolayı çok büyük şeref ve onur duyuyorum. Belki hayatımda taşıyacağım en büyük şeref ve onurlardan birisi de Kayseri Valiliği yapmış olmak olacak. O yüzden Kayseri'de her geçen gün Kayseri sizi kendine bir daha aşk gidiyor. Bu şehir sizi biraz daha içine alıyor. Kayserililere Kayseri'ye hizmet etmenin onur olduğunu düşünüyorum’ diye konuştu.

Kaynak: ÖZEL HABER