Saç Ektirme İşlemi Sonu Oldu: Gittiği Hastaneden Cenazesi Çıktı! Saç Ektirme İşlemi Sonu Oldu: Gittiği Hastaneden Cenazesi Çıktı!

Kayseri’de polis ekiplerinin yaptığı operasyon sonucu 28 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatıldı bu kapsamda 188 aranan şahıs yakalandı.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri il genelinde kamu düzeninin sağlanması için suç ve suçlularla mücadele kapsamında 1 haftalık çalışma gerçekleştirdi. 2-9 Haziran tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 26 adet ruhsatsız tabanca, 9 adet ruhsatsız tüfek, 9 adet kurusıkı tabanca, 3 adet kapsam dışı bıçak, 672 adet fişek ele geçirildi. Hırsızlık suçu olduğu tespit edilen; 
  
28 faili meçhul hırsızlık olayı aydınlatılırken, 18 şüpheli yakalandı. Hırsızlık malı olan ve ele geçirilen 440 bin TL değerindeki malzemeler ise sahiplerine teslim edildi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından toplam 201 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan 188 şahıs yakalandı, bu şahıslardan 80'i tutuklanarak cezaevine teslim edildi.  
 

Kaynak: HABER MERKEZİ