CHP Kayseri Kadın Kolları Başkanı Burcu Avcı, görevinden istifa ettiğini duyurdu. Avcı yaptığı açıklamada neden istifa ettiğini de duyurdu.

Avcı

Kayserili Vekilden Sert Sözler - ‘İktidar Çiftçinin Hakkını Çalıyor!’ Kayserili Vekilden Sert Sözler - ‘İktidar Çiftçinin Hakkını Çalıyor!’

İstifa Gerekçesini Açıkladı

Verdiğim sözü tuttum diyen Burcu Avcı, “Seçime kadar sadece partiye odaklanacağım ve başka bir iş yapmayacağım" diyerek çıkmıştım ben bu yola... Verdiğim sözü tutarak bu süreci elimden geldiğince ve şartlar el verdiğince yürütmeye çalıştım... Ama artık seçim sürecini tamamladık ve benim de iş hayatına geri dönmem gerekiyor” dedi.

‘Dostluklar Bakidir’

Bugün itibariyle Kadın Kolları İl Başkanlığı görevimden istifa ediyorum diyen Avcı, “Her  zaman uyumla çalıştığım İl Başkanım ve İl Yöneticilerime, Kadın Kolları İl Yöneticilerime, İlçe Kadın Kolları Başkanlarıma ve Yöneticilerine, İlçe Başkanlarımıza, Partililerimize, süreçte her zaman bana destek olup, güzel düşünceleriyle motive eden, yol gösteren, ayrılık kararıma karşı çıkıp devam etmelisin diyerek beni gururlandıran, yapıcı ve doğru eleştirileriyle yol gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Parti üyeliğim devam edecektir... Her zaman söylediğim gibi aktif görevler biter kurulan dostluklar bakidir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi