Aslen Kayserili olduğu bilinen ve Girdiği polemiklerle adından sıkça söz ettiren eski manken Deniz Akkaya X sosyal medya hesabından takipçilerinin yorumlarına ateş püskürdü. 

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 29T174921.298 (1)

Bir çok ünlü ile kavgalı olmasının yanı sıra sosyal medya hesabından sık sık kaos çıkartan ve takipçilerine cevap vermekten geri duymayan Akkaya yine çok konuşulacak paylaşımlar yaptı. 

“Maymunlar Cehenneminden Kaçmış Gelmiş”

Deniz Akkaya Kendisine yorum yapmasından rahatsız olduğu içerik üreticisi bir sosyal medya kullanıcısının videosunu paylaşarak şu ifadeleri kullandı. 

Ünlü Rapçi, Gülse Birsel’in Eleştirisine Katlanamadı! Sözleri Olay Oldu! Ünlü Rapçi, Gülse Birsel’in Eleştirisine Katlanamadı! Sözleri Olay Oldu!

“Allah kahretmesin daha Bınance demekten bihaber bir maymun sayfama gelmiş, durduk yere musallat olmuş. Arkadaş sen önce o kaşlarını yaptır, sonra diksiyon dersi al, bir de muhakkak İngilizce dersi al  sonra durduk yere gelip benim sayfamda bana musallat ol. Senin gibi eğitimsiz cahil cühelalarına becerdiğini bu ülkede kadınlar tekelleriyle yapar. Maymunlar cehenneminden kaçmış gelmiş benim sayfamda gülücük atıyor maymun”

‘Öküzlüğü Karşısında Bir de Saygı Bekliyor’

Yaptığı paylaşımlarla hızını kesmeyen ünlü manken, “Bir tane süzme kıro sayfama geliyor, kim olduğu hakkında en ufak bilgim yok. Öküzlüğü karşısında bir de saygı bekliyor. Bu arkadaş herhalde buralarda yeni, daha doğrusu benim sayfamda yeni. Biz herkese hak ettiği şekilde muamele ediyoruz. Sen kimsin kendi sayfamda hiçbir şekilde kimseyle ilgili negatif bir yorum yapmadan paylaşımın altına seni tanımadığım halde şebek şebek gülerek yorum yapıyorsun, sonra da benden saygı bekliyorsun. Sen ancak benden dayak bekle! Öküz” diyerek isyan etti.

“o Cesareti Bir Tarafınıza S...arım”

Akkaya sözlerinin devamında yakın dostu hakkında yapılan yorumlara çok sinirlendiğini belirterek hakaret etmeye devam etti. 

“bu ülkede aidiyet duygusu gelişmemiş geri zekâlıların bir araya geldiği platformlar çok. Şimdi de kendilerini bulunmaz hint kumaşı sanan Trader lar musallat oldu. Tekrar ediyorum durduk yere sayfama siz musallat oldunuz. Sizi de beğenmeyen birileri muhakkak vardır, ama anlaşılmaz bir şekilde benim bir dostluk ilişkim olan insana benim sayfamda nasıl hakaret etme cesaretini gösteriyorsunuz? Bakın gerçekten o cesareti bir tarafınıza s...arım! Size ne kardeşim kimsenin kimseye zararı yok size mi soracağım kiminle dostluk edeceğimi” dedi. 

Koyu Mavi Kırmızı Beyaz Jenerik Haber Genel Haber Logo 2024 04 29T174421.300 (1)

“Benden Küfür Yiyen Bütün Dangalaklara”

Akkaya sözlerinin devamında ise yakın arkadaşıyla bir fotoğraf paylaşarak şu ifadelere yer verdi;

“Bu gece benden küfür yiyen bütün dangalaklara son kez bu fotoğrafı paylaşıyorum. Ben İlker’le dostum sadece benim eğitim aldığım bir hocam değil. Sizin haddinize değil benim bir dostuma dil uzatmak hele benim sayfamda. Kişisel bir sorununuz varsa kendisi ile halledebilirsiniz”

Kaynak: Özel Haber