Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, belediye veznesine giderek hem kendisine ait emlak vergisini ödedi hem de vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Palancıoğlu, Melikgazi Belediyesi Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin son ödeme tarihlerinin 31 Mayıs olması sebebiyle veznelerde yoğunluk yaşandığını belirtti. Buna çözüm olarak vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Melikgazi Ana Hizmet Binasında bulunan veznelerin 08.30-19.00 aralığında ve öğle arasında da açık olacağını söyledi.

Kayserili Başkan Bedelini Ödedi! (4)

Gördüğünüz Tüm Dava Dilekçelerini Unutacaksınız! Gördüğünüz Tüm Dava Dilekçelerini Unutacaksınız!

Başkan Palancıoğlu, “Melikgazi Belediyemizin veznesindeyiz. Hem evimizin hem de annemin evinin emlak vergisinin ödemesini yapıyoruz. Bu ay sonu biliyorsunuz Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinin son ödeme tarihi. Dolayısıyla vatandaşlarımız unutmasınlar, cezaya kalmasınlar, faiz ödemesinler diye özellikle hatırlatmak istedik. Biz de gelmişken vergimizi ödüyoruz.

Kayserili Başkan Bedelini Ödedi! (3)

Vergisini ödeyen bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hayırlı, bol kazanç versin. Biz de aldığımız vergilerle sizlere hizmetlerimizi en iyi şekilde ulaştırmaya çalışıyoruz. Hayırlı olsun inşallah” açıklamalarını yaptı.

Kayserili Başkan Bedelini Ödedi! (1)

Emlak ve Çevre Vergisi ilk taksit ödemelerini yapmak isteyen vatandaşlar,  Melikgazi Belediyesi veznelerine nakit veya kredi kartı ile ödeyebilecekleri gibi ayrıca   linke tıklayarak internet adresinden de yapabilecekler. 

Kaynak: Kurum Bülteni