Kayserili başkanlar Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bakanlık görevi verilen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Sağlık Bakanı Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç'tan Yeni Bakanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Kopya

Canlı Yayında Açıkladı: Bugün Değilse Yarın Erken Seçim Sesi Yükselecek, Örneğini Kayseri’de Gördük! Canlı Yayında Açıkladı: Bugün Değilse Yarın Erken Seçim Sesi Yükselecek, Örneğini Kayseri’de Gördük!

Başkan Büyükkılıç; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na getirilen Murat Kurum ve Sağlık Bakanlığı’na getirilen Prof. Dr. Kemal Memişoğlu’nu makamında ziyaret ederek, ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç'tan Yeni Bakanlara 'Hayırlı Olsun' Ziyareti1 Kopya

Başkan Memduh Büyükkılıç ziyaretlerini AK Parti Genel Başkan Vekili Mustafa Elitaş ile AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte yaptı. Büyükkılıç, Bakan Kurum ve Bakan Memişoğlu’na misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ