Magazin dünyasının polemikler kadını Deniz Akkaya eski eşiyle verdiği mücadeleyi kaybetti. Büyük şok yaşayan ünlü mankenin kızının velayeti mahkeme kararıyla eski eşine verildi.

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!-1

Kızının Kendisine Şiddet Uyguladığını İddia Etmişti

Eski manken, oyuncu ve sunucu Deniz Akkaya yaşadığı tartışmalarla sosyal medyayı adeta sallamıştı. Çoğu ünlüyle yaşadığı anlaşmazlıklarla öne çıkan Akkaya bu sefer kendi kızıyla sorunlar yaşamış ve bunu sosyal medyaya yansıtmıştı.
Kızı Ayşe hakkında sert ifadeler kullanan Akkaya aynı zamanda kızının kendisine şiddet uyguladığını ve balkona kilitlediğini iddia etmişti. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koruma altına alınan kızını kendi elleriyle çocuk esirgemeye verdiğini söyleyen Akkaya aynı zamanda bunu burnu sürtsün diye yaptığını söylemişti.

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!-3

Eski Eşi Tarafından Konuşma Yasa Alınmıştı

Tüm bunların yanı sıra paylaşımında eski eşi Efe Önbilge hakkında ağıza alınmayacak ifadeler kullanan ünlü manken sonunda Önbilge tarafından susturulmuştu. Konuşma yasağı aldırtan eski eş bu sefer de kızının velayetini aldı.
Manken ve Önbilge arasındaki davada beklenen karar çıktı.

Kayserili Ünlü Manken Kızını Kaybetti!-4

Velayetin Babasına Verilmesine Karar Verildi

İlkokulda Skandal! Ünlü Rapçi Çocuklara Ahlaksız Sözlerle Şarkı Söyledi! İlkokulda Skandal! Ünlü Rapçi Çocuklara Ahlaksız Sözlerle Şarkı Söyledi!

Duruşmada alınan ara kararda Akkaya’nın kızının sosyal hizmetlerde kalmasının sakıncalı bulunduğu belirtildi. Baba Önbilge'nin mahkemeye verdiği dilekçesindeki talebi doğrultusunda ise çocuk esirgemede kalan Ayşe’nin Efe Önbilge'ye teslim edilmesine ve velayetin babasına verilmesine karar verildi.

Kaynak: Haber Merkezi