Kayseri'de yatırımlar ve projeler bir bir hayata geçerken yapılan projelerle mahalleler daha modern hale geçiyor. Belediye-Hayırsever işbirliği içinde Kayseri'nin o projesinde iki proje daha hayata geçiyor.

Kayseri'nin Talas İlçesi'nde hem eğitim hem spor alanında hemde sosyal anlamda vatandaşlara kolaylık sağlayacak projeler hizmete sunuluyor.

Talas İlçesi Reşadiye Mahallesinde mülkiyeti belediyeye ait arsa üzerine yapılacak 70 yataklı yatılı Kur’an kursu ve lojmanı protokolü imzalandı.

Diyanet’ten Skandal! Kendi Vatandaşını Suudi Yönetimine Şikayet Etti! Diyanet’ten Skandal! Kendi Vatandaşını Suudi Yönetimine Şikayet Etti!

Talas1 Kopya

Reşadiye 70 Yataklı Yatılı Kur’an Kursu ve Lojmanı Yapılacak

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın yanı sıra, Talas İlçe Müftü Vekili Ebubekir Onat ile hayırsever Mustafa Öztürk katıldı. Burada kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Yalçın, yapılacak olan Kur’an kursu ve lojmanının Reşadiyeli vatandaşlara hayırlı olmasını diledi. Başkan Yalçın’ın konuşmasının ardından Reşadiye 70 Yataklı Yatılı Kur’an Kursu ve Lojmanı yapımı için hazırlanan protokol imzalandı.
Törende Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas İlçe Müftü Vekili Ebubekir Onat ve hayırsever Mustafa Öztürk protokole imza attı.

Muhabir: KURUM BÜLTENİ