Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'da Olağan Genel Kurul yapıldı. Mevcut Başkan Ali Çamlı başka adayın olmadığı Genel Kurul'dagüven tazelerken yeni yönetimde yer alan isimleri tanıttı.

İkinci Amatör C Grubu'nda Play-Off Biletini Hangi Takımlar Aldı? İkinci Amatör C Grubu'nda Play-Off Biletini Hangi Takımlar Aldı?

Kayserispor Olağan Gernel Kurulu Kadir Has Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Genel Kurulu Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Yeni Yönetim Kurulu, Kapalı Kale taraftar grubu ve bir çok önemli isim katıldı. Genel Kurul'a katılamayan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki'de telefondan bağlanarak hem Kayserispor'a destek verdi hemde Genel Kurula katılanlara teşekkür etti.

Genel Kurulda Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kayserispor Başkanı Ali çamlı genel kurulda konuşma yaptılar.

Başkan Ali Çamlı Teşekkür Etti

Birlik ve beraberliği olduğu Genel Kurul'da Kayserispor Başkan Ali Çamlı,  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin ve Kapalı Kale taraftar grubuna geçtiğimiz sezon verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ