Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor'un Başkanı Ali Çamlı katıldığı bir spor programında transfer yasağı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Herşey Kayserispor'a Gönül Veren Taraftarlar İçin

Kayserispor'lu Taraftarlar Memduh Büyükkılıç'a İsyan Etti: Ayıptır! Kayserispor'lu Taraftarlar Memduh Büyükkılıç'a İsyan Etti: Ayıptır!

'Her şey şehrimiz için her şey takımına gönül vermiş Kayserispor taraftarı için' diyen Başkan Ali Çamlı, 'Henüz bir şey başarmış değiliz. Henüz başladık yol yürümeye devam ediyoruz. İnşallah Kayserispor bundan sonra çok daha iyi yerlere gelecek. Önümüzdeki sezon planlı programlı Türk Futboluna keyif veren renk katan takım olmak istiyoruz. İnşallah bunu başaracağız' diye konuştu.

Başkan Ali Çamlı: 73 Dosya Kapattık

20 Yılın temizliğini yaptıklarını ifade eden Başkan Ali Çamlı, "Bu yaşadığımız sorunlar Kayserispor'un bundan önceki 20 yılın temizliğiydi. Biz dikkat ederseniz iki kez transfer tahtası açtık. Bu iki yasakta toplam 73 dosya kapattık. Bu kolay bir şey değil. Parayı arıyorsunuz parayı hazırlıyorsunuz. Muhatabınız olan kulübe ulaşamıyorsunuz. Avrupa'da artık hiçbir fonksiyonu kalmamış kulüplere Kayserispor'un borcu var. Bunlarla uğraştık.

Kayserispor'un sorunu bir tane değil çok sorun vardı ama sevindirici olan bu bugüne gelmiş olmamız. 113 dosyası olan kulübün sadece 7 dosyası kaldı. Bu bana ilk başta sorunlu dosyalar geldiğinde bu işin altından kalkamayız demiştim. Ama Allah yardım etti, iyi niyetimiz çok etkili oldu. Sorununu çözmekte kararlı oluşumuz çok etkili oldu bunları ödemeye yöneliyorsanız Allah da bize yardım etti." dedi.

Kaynak: ÖZEL HABER