Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir! Ünlü Şarkıcıdan Skandal İhanet Açıklaması: Aldatmak Erkeğin Elinin Kiridir!

Ekranların yakışıklı jönlerinden olan ve oynadığı yapımlarla çok ses getiren ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan iddialı bir proje geliyor. 

Efsane Geri Dönüyor! Ezel’in Yıldızından İddialı Proje!

Acı Hayat, Deli Yürek, Ezel, Aref, Karadayı gibi ekranlara damga vuran dizilerin başrolünde yer alan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’ndan hayranlarını sevindirecek haber geldi. Şu sıralar Kim milyoner olmak ister yarışmasının sunuculuğunu yapan İmirzalıoğlu’nun yarışmadan ayrılıp ayrılmayacağı ise merak konusu oldu. 

Efsane Geri Dönüyor! Ezel’in Yıldızından İddialı Proje!-1

 Herkes bu sorunun cevabını beklerken ünlü oyuncunun yeni projesi açıklandı. Kenan İmirzalıoğlu uzun süredir dizi ve filmlere ara vermişti. Yakışıklı oyuncu yeni projesiyle sektöre bomba gibi düşmeye hazırlanıyor.

İsminin ünlü şair Atilla İlhan’ın ‘Ayrılık sevdaya dahil’ şiirinden alıntılandığı iddia edilen ‘Ayrılık da sevdaya dahil’ projesinin yönetmen koltuğunda ise herkesin tanıdığı bir isim oturuyor. 

Efsane Geri Dönüyor! Ezel’in Yıldızından İddialı Proje!-3

Eşkıya, Gönül Yarası, Fahriye Abla gibi efsaneleşmiş filmlere imza atan Yavuz Turgul’un diziyi yöneteceği konuşuluyor. 
Dizi için çalışmalar sürdürülürken dizinin senaryosunu ise yönetmen koltuğundaki Yavuz Turgul, Kurtcebe Turgul ve Nilgün Öneş kaleme alıyor. 

Efsane Geri Dönüyor! Ezel’in Yıldızından İddialı Proje!-2

49 yaşındaki İmirzalıoğlu’nun başrolünü oynayacağı ‘Ayrılık da sevdaya dahil ‘ yapımının oyuncu kadrosunda yer alacak isimler ise henüz netleşmedi. 

Dizinin Nisan 2025'de tarihlerinde ekranlara gelmesi planlanıyor. 

Kaynak: Haber Merkezi