Kumsmall'Da Bu Ürünler Yok Satıyor! Kumsmall'Da Bu Ürünler Yok Satıyor!

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Anbar Mahallesi’nde kat karşılığı konut ve dükkânlar için 28 Şubat Çarşamba günü ihale yapacaklarını söyledi.


Başkan Palancıoğlu, 28 Şubat Çarşamba günü 54 daire ve 6 dükkân için saat 13.30'da ve 37 daire 3 dükkân için de saat 14.00'te bir ihale daha yapılacağını hatırlatarak, "Battalgazi, Kazım Karabekir, Anbar, Yıldırım Beyazıt ve son olarak da Çorakçılar Mahallesi’nde kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ediyor. Melikgazi Belediyesi olarak Anbar Mahallesi’nde büyük çaplı bir kentsel dönüşüm çalışması gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Melikgazi İlçesinde Kentsel Dönüşüm

Kentsel dönüşümden, yeni sosyal yaşam alanlarının kazandırılmasına kadar birçok noktada proje ve hizmet ürettiklerini belirten Başkan Palancıoğlu, “Kentsel dönüşümle alakalı Melikgazi ilçesinde büyük bir hamle başladı. Kentsel dönüşüm sürecini yerinde dönüşüm modeliyle yönetiyoruz.” açıklamasında bulundu.

Kat Karşılığı Konut Ve Dükkân İhalesi

Anbar mahallesinde kentsel dönüşüm yapılacak konutların ihalesi olduğunu belirten Başkan Palancıoğlu, “Modern ve yaşanabilir konutların inşa edilmesine yönelik devam eden kentsel dönüşüm kapsamında kat karşılığı konut ve dükkân ihalemizi 28 Şubat Çarşamba günü saat 13.30’da ve saat 14.00'te düzenleyeceğiz. Melikgazi Belediyesi Encümen Salonu’nda yapılacak olan ihalemizle ilgili detaylar için 2521333 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz. İhalemize katılmak isteyen tüm yüklenici firmalarımızı bekleriz” dedi.

Editör: Ahmet Bolat