Cumhur İttifakı'nın Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Menduh Uzunluoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Deniz Yağan’a destek için ilçeye gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın yaptığı miting hakkında konuştu. Uzunluoğlu Mansur Yavaş ve beraberindekiler Pınarbaşı’nda umduğunu bulamadı dedi.

MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim MHP’li Başkan’dan Çok Konuşulacak Fotoğraf: Dizinin Dibindeyim

Mhp’den Dikkat Çeken Çıkış Chp’lilerin Pınarbaşı Mitingi Fiyaskoyla Sonuçlandı 2

‘Kendi Reklamını Yaparak Ankara’da Yaptığı Çalışmaları Anlattı’

Mitinge az sayıda ilçe halkının katılım sağladığını, Sarız'dan, Felahiye’den, Akkışla’dan, Kayseri merkezden ve çevre illerden otobüslerle, araçlarla insanların taşındığı söyleyen Uzunluoğlu, "Kürsüde yaklaşık 15 dakika kalan Yavaş, Pınarbaşı adayı Deniz Yağan’a 2 Haziran seçimlerinde destek istedi, bol bolda kendi reklamını yaparak Ankara’da yaptığı çalışmaları anlattı. Yavaş’ın miting alanındaki azlığı görmesi ise şaşkınlığa yol açtı. Yavaş, durumu hava şartlarına bağlarken, 'ben bu yağmur altında sizlerin daha fazla ıslanmasını istemiyorum. Bizim de biran evvel Ankara’ya gitmemiz lazım' diyerek seçim otobüsünden inip gitti. Yani CHP’lilerin Pınarbaşı mitingi fiyaskoyla sonuçlandı" dedi.

Kaynak: İHA