Beyaz TV'de yayınlanan ve klinik psikolog ve yazar Esra Ezmeci'nin sunduğu Yeni Baştan programının itiraf köşesinde yapılan itiraf büyük dikkat çekti.

Her bölümde izleyicileri şaşırtan programda, bazı itiraflar sunucu Esra Ezmeci'yi bile şaşırtıyor. Bu hafta yayına bağlanan bir izleyici, eşiyle para karşılığı birlikte olduğunu söyleyerek izleyenleri şoke etti.

'10 Bin TL Vermezse...'

İzleyici, "Eşim benimle birlikte olmak istediğinde ondan para istiyorum. En az 10 bin TL vermezse birlikte olmuyorum, istemiyorum' dedi.

Usta Oyuncu Ahmet Uğurlu'dan Acı Haber! Usta Oyuncu Ahmet Uğurlu'dan Acı Haber!

Ezmeci, duyduklarına inanamazken, Simge isimli izleyici, "Bazen farklı hediyeler de istiyorum. Başlarda onun da hoşuna gidiyordu ama artık şikayet etmeye başladı. Ben böyle bir ilişkiye alıştım. Sizce doğru mu yapıyorum? Maddi olarak mı zorluyor bilmiyorum ama şimdi eşimin hoşuna gitmiyor" ifadelerini kullandı.

Biraz indirim  mi Yapsanız?

Bu olay, ekran başındaki izleyicileri şaşırtırken aynı zamanda utanç verici bulundu.

Ezmeci ise izleyiciye indirim önerisi yaparak, "Biraz indirim mi yapsanız? Bu adamcağıza yazık. Tabii ki bu işin esprisi ama şimdi her seferinde bu kadar para talep etmek bir erkek için zorlayıcı olabilir" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi